Як стати щасливим: п'ять порад від психологів

Зазвичай ми ставимо перед собою "щасливі цілі": ось коли станеться те-то, тоді я буду щасливим. А насправді щастя має бути обов’язковим пунктом у нашому списку справ на кожен день.

Почуваємося ми щасливими або ні – значною мірою це залежить від наших власних дій та думок.

Про 5 корисних рішень, котрі, не відкладаючи, варто вже зараз для себе прийняти, пише The Huffington Post.

1. Вирішіть, що відтепер живете в світі, який є дружнім до вас місцем

Між іншим, це порада самого Альберта Ейнштейна.

- Найважливіше рішення, яке ми приймаємо, це віримо ми в те, що живемо в дружньому або ворожому до нас Всесвіті, - казав учений.

Цей підхід дозволить поблажливо ставитися до речей, котрі дратують нас та псують нам настрій. Наприклад, водій, що підрізав нас на дорозі – давайте вірити, що ця людина просто кудись дуже-дуже поспішала, але зовсім не хотіла комусь заважати. На думку деяких психологів, десь 40% нашого щастя – у межах нашого ж контролю, тобто визначаються тим, як ми діємо та думаємо. Відтак, жити у щасливому світі – це вибір.

2. Вирішіть, за які три речі ви вдячні

Тобто вдячні просто зараз. Запишіть їх. Експерти помітили, що вдячні люди почуваються не такими самотніми, краще сплять, а ще мають менше проблем із артеріальним тиском.

3. Вирішіть бути добрими до себе

Негативний монолог у своїй голові замініть на позитивні думки про себе, свою зовнішність та свою цінність для цього світу. Говоріть до себе такими ж добрими словами, якими говорили б до хорошого друга.

4. Вирішіть припинити старатися бути щасливим

Відчуття щастя приходить до нас саме по собі, коли в нашому житті настає баланс. Не треба ганятися за щастям, ліпше скерувати зусилля на те, щоби займатися речами, що приносять нам радість.

5. Вирішіть розпочати з чистого аркуша

У кожного в минулому є речі, про які ми шкодуємо. Назвіть три помилки, котрі гризуть вас просто зараз, а потім прийміть рішення: пробачити собі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

ОБСЄ збільшує кількість спостерігачів в Україні

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ збільшить кількість спостерігачів за ситуацією в Україні до 800 осіб, заявив перший заступник керівника СММ ОБСЄ Олександр Хуг....

Це може бути цікавим

"Netflix" зніме документальний фільм про українські в'язниці

Американська компанія "Netflix" зніме документальний фільм про пенітенціарну систему України, повідомив заступник міністра юстиції Денис Чернишов....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Россия заинтересована в еще одной войне, — историк

Северокорейский коммунистический режим, конечно же, представляет угрозу для своих ближних и дальних соседей....