Поради, як розпізнати справжню відьму

ТСН вирішив нагадати різні способи, за якими можна розпізнати справжню відьму. У ніч проти 1 листопада у світі відзначають Геловін. Люди вважають, що у цю містичну ніч відкриваються двері у потойбічний світ, а духи померлих приходять на землю, щоб знайти собі відповідне тіло. Тому люди вдягають маскарадні костюми, роблять "ліхтарі Джека" та запасаються солодощами, аби відкупитися від нечисті.

Однією з найпоширеніших образів для костюмів на Геловін є відьма.

1. ПЕРЕВІРКА ВОДОЮ

Найвідомішим способом перевірки, чи є жінка відьмою, є саме цей спосіб. Праву руку підозрюваної прив'язували до лівої ноги, а ліву руку до правої ноги. Затим чаклунку кидали в глибоке водоймище. Якщо вона тонула, то всі звинувачення з неї посмертно знімалися. Якщо ж вона рятувалася, то вважалася відьмою, за що її спалювали на вогнищі.

2.ПОШУК ПЕЧАТКИ ДИЯВОЛА ТА ВІДЬОМСЬКОГО ЗНАКУ

На тілі відьми або чаклуна шукали "печатку диявола". Суддя і кати намагалися знайти на підозрюваній якісь плями білуватого кольору, виразки, невеликі здуття. Якщо вони їх знаходили, то протикали голкою. У випадку, якщо особа не відчула болі, її визнавали винною. Також вважалося, що відьма має на тілі відьомський знак у вигляді горбочка або вироста. Демонологи вважали, що відьми використовували ці нарости для годування різних духів власною кров'ю.

3. ІНШІ ПОПУЛЯРНІ СПОСОБИ

Існувало безліч незрозумілих сучасній людині способів виявлення відьом. Так, нібито можна було визначити відьму, якщо кинути через неї ніж із зображенням хреста. Крім того, можна було взяти до церкви пасхальне яйце і так знайти відьму. Однак якщо вона встигне вирвати і розчавити яйце, то у людини повинно було розірватися серце. Принесені до церкви намазані салом дитячі черевички мали знерухомити відьму. Цікавим було й поширене переконання, що відьма відрізняється від інших людей меншою вагою. Нібито саме тому вона й може літати. Тому нерідко підозрюваних перевіряли зважуванням.

4. УНІКАЛЬНІ СПОСОБИ "МИСЛИВЦІВ НА ВІДЬОМ"

Відьом також виявляли професійні мисливці. Кожен з них, зазвичай, вигадував власні способи розпізнавання відьом. Так, англієць Метью Гопкінс, один з найвідоміших мисливців на відьом, 1645 року заявив, що відкрив у собі дар розпізнавати відьом. Однак його способи були відомі тільки йому. Наприклад, він міг засудити до страти жінку, якщо в кімнату, де перебувала підозрювана, влітала комаха.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

«Умные» очки превратили нос в интерфейс для смартфона

«Умные» очки превратили нос человека в интерфейс — с их помощью прикосновения и потирания носа пальцами трансформируются в соответствующие команды для смартфона....

Це може бути цікавим

NaviBand: Нам очень приятно, что в Украине нас так поддержали

Что побудило вас создать свою группу? Случайная встреча нас привела к тому, что мы решили попробовать сделать одну дуэтную песню "Абдымi мяне"....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Доказано спонтанное зарождение жизни

Ученые из США и ЮАР доказали, что короткие нуклеотидные цепочки РНК могут спонтанно соединяться друг с другом, образуя крупные молекулы....