Захід мстить Путіну: злом пошти Суркова - це початок грандіозного спектаклю

Через кілька днів, з моменту появи перших повідомлень про злом пошти помічника президента Росії Владислава Суркова, різні джерела підтвердили справжність принаймні частини опублікованих матеріалів. Зокрема, на такій версії наполягають СБУ та МВС України, група Digital Forensic Research Lab аналітичного центру Atlantic Council. Російський публіцист і політолог Андрій Піонтковський також переконаний, що листи Суркова — справжні. На його думку, злом пошти може свідчити, що США і Захід в цілому вирішили помститися Москві за її хакерські атаки. Викриття не носять сенсаційного характеру, але в сумі з іншими факторами, з тим, що Захід уже не соромлячись називає перших осіб Росії військовими злочинцями з-за дій в Сирії - все це призведе до того, що Володимира Путіна, його праву руку в особі Суркова та інших будуть судити в міжнародному суді в Гаазі.

Навіщо Путіну звільняти Суркова після скандалу з поштою? Путін змусив Меркель і Олланда в порушення режиму санкцій приймати Суркова за столом переговорів, він сидів по праву руку від Штайнмайєра, як ви пам'ятаєте. Такої честі були удостоєні лише двоє підлеглих Путіна — Лавров і Сурков. Це показує, що Сурков — підручний номер один численних військових злочинів Путіна в Україні. Нікуди його і підвищувати зло гордовитому сусідові як Мутко (мова йде про російського міністра спорту Віталія Мутко, якого призначили віце-прем'єром РФ. - "Апостроф"). Вони вже кров'ю пов'язані один з одним. Сурков зараз займає серйозну посаду — людина реально здійснює масштабну воєнну й зовнішньополітичну агресію Путіна.

Власне, всі ці викриття не носять сенсаційного характеру. В принципі, ми знали, що робить Путін в Україні і яку роль відіграє Сурков. Але тепер це документально підтверджено. Я абсолютно переконаний, що ці матеріали автентичні, що ці листи - справжні. Для мене останнім аргументом було лист Чичваркіна (в пошті Владислава Суркова виявили ім'я відомого російського бізнесмена Євгена Чичваркіна, який надіслав Суркову рецензію на книгу, - "Апостроф") і його жалюгідна спроба виправдатися.

Листи справжні, і це — хороший документ для Гааги. Питання не в кар'єрних наслідках для Суркова, а в додаткових аргументах для залучення Путіна до міжнародного суду в Гаазі. Сурков також завоював собі місце на першій лаві підсудних. Подивіться запис вчорашнього засідання Ради Безпеки ООН, почитайте західних лідерів, перших осіб держав. Коли мова йде про Сирію, вони не соромлячись називають Путіна, Шойгу, Лаврова військовими злочинцями. Це вже не якісь маргінальні політологи на зразок вашого покірного слуги, а відповідальні державні діячі . Ну а коли мова йде про Україну, то поки ще, судячи з останньої зустрічі "нормандської четвірки", ті ж самі Шойгу, Лавров, Путін — як би конструктивні партнери по переговорах. І Росія навіть якось примудрилася бути не учасником конфлікту, а посередником у врегулюванні — це ж шизофренія! Вона не може тривати вічно. Очевидно, що позиція Заходу посилюється. Посилюється і позиція України, яка давно була готова сказати багато речей. Але не говорила, і правильно — не треба псувати стосунки з союзниками. Нехай краще вони самі дозріють до розуміння ролі Путіна в тих же Мінських переговорах.

Не буду наполягати, але мені здається, що ця демонстрація нижньої білизни Суркова — тільки початок. І це заслуга не тільки українських хакерів і СБУ, але, можливо, спільна координована акція Заходу. Адже не дарма ж на такому високому рівні — з вуст віце-президента США Байдена — Москві були обіцяні відповідні заходи після хакерських атак по Вашингтону. Думаю, що всі ці можливості були у американських спецслужб вже багато років. Якщо вони слухають телефонні розмови Меркель, то вони що, Путіна і Суркова не пишуть,чи що?! Це питання не технологій, а політичної волі — коли опублікувати матеріали. Телефони мобільні у Путіна точно є, розмови пишуться. Так що це тільки початок грандіозного спектаклю.

Листи можуть бути непрямою доказовою базою, хоча адвокати можуть сказати, що це пошта якоїсь пані Виноградової, його помічниці. І це дійсно так — Сурков, виявляється, не користується сам електронною поштою. Набагато більш вагомим доказом у Гаазі є 10 тис. загиблих на сході України. Поки йде зростаюче посилення риторики Заходу, що може призвести до введення персональних санкцій проти осіб, відкрито названих військовими злочинцями.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Доба в АТО: 2 військових поранено, натомість 11 бойовиків ліквідовано

За минулу добу в зоні АТО двох військових ЗСУ було поранено....

Це може бути цікавим

Младшая сестра Ким Кардашьян впервые станет мамой

В звездной семье Кардашьян-Дженнер пополнения ждет не только Ким Кардашьян....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

В Киеве произошел мощный пожар на складе с пенопластом

В ночь на 24 сентября в Киеве на улице Вискозной, 17 произошел пожар на территории склада с большим количеством легковоспламеняющихся материалов....