Familia Perkalaba: "Піратство"? Музика має належати всім!

Після кризових станів, пов’язаних з певними перемінами, оновлений Оркестр Радості і Щастя Familia Perkalaba повертається в Київ з прем'єрою нової програми ARGELUJAH, наповненою свіжим подихом гіррр, смаком грибів і форелі.

З глибин на поверхню піднімається нова енергія, драйв і музична майстерність, яка не залишить нікого байдужим, бо феномен Фамілії полягає в тому що Фамілією є ви всі, хто прийдете. Змішаємо нашу кров в один гарячий животворний радісний потік, зробимо цьому світу краще!

Напердодні концерту Соцпортал поспілкувався з лідером гурту Олегом Гнатівим.

[caption id="attachment_206791" align="aligncenter" width="640"]image Автор: Ростислав Шпук[/caption]

Як ви можете емоційно описати свою творчість?

Ми не є ні група ні тим більше гурт. Ми є Оркестр Радості і Щастя, думаю це все пояснює стосовно емоцій.

Для кого ви граєте?

Насамперед для себе, тоді буде чути і іншим, це пов’язано з єдиним-щирістю і відвертістю, а коли ти найщиріший?  Тільки перед собою, бо себе не обманеш. На наших концертах тішаться і скачуть діти від 4 років, до бабусь у вісімдесят, а між ними і хіпстери і адреналінщики і інтелектуали і любителі всіх допінгів, бо об’єднує їх з нами одна велика любов до найпотужнішого і найчистішого допінгу – життя.

Що важливіше, музика чи текст?

Потрібно аби вони мали однаковий вплив – музика говорила, а текст звучав.

Як ви ставитесь до «музикальних жувачок», наприклад «О, боже, какой мужчина»?

Текстові хуки є хуками і не більше, важлива їх якісність. Кожному згідно його ширини і глибини.

Що зараз потрібно українцям у музикальному плані?

Українцям потрібні Радість, Щастя і Перемога.

Як українці поводять себе на концертах?

Ми маємо великий досвід концертування Європою, в нас немає відчуття що українська публіка відрізняється від європейської емоційно, але це може на наших концертах так.

Люди, як біологічні істоти, насамперед відчувають vibe, вібрацію і енергію, а коли енергія радісна і позитивна, то це завжди діє однаково скрізь.

Чи можна назвати нас закомплексованими?

Залежить, що розуміти під комплексами, дуже часто це культуральні і менталітетні особливості не більше. Якщо на загал, то ми, скоріше просто ставимось до деяких речей по другому.

От є такий міф, що, перепрошую, німці пердять за столом, хоча гастролюючи багато разів в Німеччині, ніколи з таким не стикались, але кажуть що таке є, то це розкомплектованість чи просто трактування здорового способу життя? У них трактування, у нас це брутальність.

То в кого комплекси?

Як ви ставитесь до музикального піратства?

Абсолютно позитивно, музика має належати всім. В нас в Києві після прем’єрної презентації альбому Дідо, альбом висів на торентах за двадцять хвилин до кінця концерту уже.

Вважаємо це почесним результатом))

14322425_1101700536576029_5682748196811551467_n

«Familia Perkalaba» — це унікальне музичне явище зі своєю ідеологією і власним, неповторним стилем, в якому переплелися реггі, етно-ска-панк і фолк-рок, хоча самі музиканти свій стиль називають «gutzulroots» — музикою гуцульських коренів. На концерті в Докері 17 листопадавідбудеться презентація нової програми ARGELUJAH (Арджелуджа). Крім того, в концерті візьмуть участь special guests — Кувалдін und Мох — з алкохітом Ципа та крутий support — Пан Забіяка!

Назва колективу, створеного в 1998 році, походить від назви невеликого гуцульського хутора Перкалаба, розташованого в Карпатах, на кордоні Чернівецької та Івано-Франківської областей та на кордоні з Румунією. «Familia Perkalaba» — це виражена в музиці чудова суміш з гуцульської свободи і розкутості, природної гармонії і простоти, відкритості та любові до всіх проявів життя, безстрашності і божевілля. Окрім того, що Familia Perkalaba вже багато років успішно гастролює Україною, гурт добре відомий за кордоном і постійно виступає в Європі.

Нещодавно група видала інтернет реліз EP Familia Perkalaba — Argelujah, який було записано в урочищі Арджелуджа поблизу Говерли. Зараз Familia Perkalaba почала роботу над новим альбомом. І що б оригінальне не придумали вони цього разу, ми точно впевнені, що будемо приємно здивовані!

Можна порівняти «Familia Perkalaba» з музичними колективами Еміра Кустуріци, Горана Бреговича та Бобана Марковича, але відзначимо, що перкалабці — найвеселіші, життєрадісні, незалежні, відчайдушні і чадні хлопці, і ніхто в світі — ні балканці, ні цигани, ні інші вільні народи — з ними «поруч не стояли». Недарма лідер Gogol Bordello Євген Гудз, записав з ними спільний трек, і крутить треки групи у своїх DJ-сетах. У музикантів «Familia Perkalaba» стільки радості, душевної гармонії і любові, що вся ця веселка позитивних почуттів вихлюпується на глядачів благодатною зливою, і зал буквально накриває щастям і радістю.

Вони виконують музику гір і душі, радісну і сумну, галасливу і завзяту, пристрасну і живу. Але ніяких слів не вистачить, щоб описати атмосферу шаленого драйву і феєричного позитиву, яка панує на кожному концерті цієї феноменальної групи!

Про останні новини гурту дізнавайтесь на сайті perkalaba.com.ua.

17 листопада, 21:00

Докер паб

Богатирська, 25

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Як уникнути нових конфліктів в Україні після реінтеграції окупованих територій

Зірка світової дипломатії і екс-держсекретар США Кондоліза Райс в інтерв'ю НВ розповіла, що потрібно зробити, щоб Україна змогла уникнути нових гострих конфліктів ....

Це може бути цікавим

Армія США опублікувала підручник про тактику гібридних російських військ в Україні

У США з'явився у відкритому доступі підручник Російська війна нового покоління (Russian New Generation Warfare Handbook), авторами якої виступила американська армія і Група з асимет....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Тимчук вказав на безглуздість пропозицій Путіна по миротворцям на Донбасі

Пропозиція Росії ввести на Донбас миротворців ООН для забезпечення безпеки спостерігачів ОБСЄ є ноу-хау Володимира Путіна в миротворчих місіях і є марним....