Правила здорового харчування дитини від доктора Комаровського

Принципи ці зовсім не складні. Треба знати всього 5 простих слів, за кожним із яких ховається одне з основних правил годування дітей.

Ми говоритимемо про дітей, які вийшли з того щасливого віку, коли єдиним блюдом у раціоні є материнське молоко. Більшість лікарів рекомендує, щоб період «исключительного млекопитания» тривав 6 місяців. Саме із цього віку починається прикорм, цей особливий етап у житті дитини та її батьків — етап адаптації до дорослої їжі, етап експериментів, проб і помилок.

Наше завдання — максимально спростити цю адаптацію, зменшити кількість ризикованих дослідів, полегшити процес прийняття рішень. Ну а рішення поставленого завдання передбачає знання основних принципів здорового харчування. Принципи ці зовсім не складні. Треба знати всього 5 простих слів, за кожним із яких ховається одне з основних правил годування дітей.

Отже, 5 принципів — 5 слів (важко визначити, який із принципів найголовніший, тому розмістимо їх в алфавітному порядку):

  1. Апетит.
  2. Безпека.
  3. Користь.
  4. Різноманітність.
  5. Зручність.

Тепер детальніше.

1. Апетит

Їжу треба хотіти! Апетит — прагнення до прийому їжі — найважливіша ознака здоров'я, свідчення того, що організм і потребує, і готовий до того, щоб поїсти, обов'язкова попередня умова повноцінного переварювання і засвоєння всього, необхідного організму. Їжа, з'їдена без апетиту (з умовляннями і ритуальними батьківськими танцями), повноцінно не засвоюється і на користь не йде! Постійна відсутність апетиту — це привід не експериментувати з їжею, а міняти основні параметри способу життя, насамперед режим сну і фізичних навантажень. Не бійтеся не нагодувати! Утримання від їжі природно для людини як біологічного виду і більш фізіологічно порівняно з батьківським бажанням «нагодувати будь-якою ціною».

Жінка, яка не виходить за межі кухні, позиціонується як «нормальна мати», а та, яка купила готовий продукт, — мачуха

2. Безпека

Ризик кишкових інфекцій і отруєнь у дітей помітно вищий, ніж у дорослих, що зумовлено як особливостями дитячої поведінки, так і фізіологічними особливостями імунної системи та системи травлення. Безпека дитячого харчування передбачає дії в трьох напрямках:

1. Вибір початкових продуктів

2. Правильна кулінарна обробка

3. Дотримання правил зберігання

Батьки повинні віддавати собі звіт у тому, що наявні в продажу «дитячі продукти харчування» в максимальній мірі відповідають критеріям безпеки, що обумовлено жорсткими вимогами до якості вихідної сировини, значними обмеженнями на використання потенційно небезпечних інгредієнтів — як технологічних (барвників, ароматизаторів, підсилювачів смаку, консервантів тощо), так і харчових (какао, мед, горіхи тощо). Додатковий аргумент на користь готових «дитячих продуктів» — стерильність сучасних виробничих ліній і малий об'єм упаковки, що дозволяє дитині з'їсти готовий продукт протягом одного годування.

Але важливо не забувати і про те, що стерильні умови виробництва і якісна упаковка не звільняє батьків від необхідності особисто контролювати терміни придатності придбаних продуктів, вивчати і дотримуватися рекомендованих виробником правил зберігання

3. Користь

Корисний дитячий продукт — це продукт, який максимально задовольняє потреби зростаючого дитячого організму в основних харчових інгредієнтах: білках, жирах, вуглеводах, вітамінах, макро- і мікроелементах.

Корисні продукти — це продукти, рекомендовані для щоденного вживання. Приклади: м'ясо, риба, молоко, овочі, фрукти, крупи як окремо, так і в різноманітних поєднаннях (фруктово-овочеві пюре, молочно-круп'яні каші тощо).

Особливе місце в ряду корисних займають кисломолочні продукти — кефір, йогурти, сирки. Кисломолочні продукти рекомендуються до використання в дитячому харчуванні щодня з моменту початку прикорму, а віку, коли ці продукти більше не потрібні (перестають бути корисними), просто не існує.

Додаткова користь дитячих сучасних кисломолочних продуктів полягає ще й у тому, що, по-перше, у процесі виробництва в них забезпечується оптимальний для дитячого організму баланс інгредієнтів (наприклад, регулюється, відповідно до вимог медичної науки, кількість жирів, цукру, солі), а, по-друге, є можливість збагатити готовий продукт компонентами, які дитині потрібні, але яких мало (чи взагалі немає) у вихідній сировині (кальцій, вітамін К тощо).

4. Різноманітність

Різноманітне харчування значно підвищує ймовірність того, що дитячий організм отримає всі критично важливі вітаміни, макро- і мікроелементи.

Для батьків важливо розуміти, що різноманітне харчування передбачає регулярне отримання дитиною продуктів із п'яти основних харчових груп: м'ясо (риба), крупи, молоко, овочі, фрукти. Інакше кажучи, 5 різних каш або 5 різних сирків — це не різноманітність, але щодня щось м'ясне, щось молочне, якийсь овоч, якийсь фрукт і якась крупа — це і є справжня різноманітність, різноманітність корисна і здатна забезпечити дитину всім необхідним.

Слід зазначити, що потреба в різноманітному харчуванні багато в чому не фізіологічна, а психологічна, інстинктивна, оскільки можливість харчуватися різноманітно з незапам'ятних часів розглядається як ознака соціального благополуччя (бідний сидить на хлібі та воді, у багатого стіл ломиться від різноманітної їжі). У цьому аспекті стає зрозумілим інстинктивне прагнення батьків максимально урізноманітнити дитяче меню і прагнення виробників дитячого харчування максимально задовольнити цю батьківську потребу.

Кисломолочні продукти і в цьому аспекті хороші: вони потрібні та корисні щодня, але при цьому батьки мають можливість активно експериментувати, пропонуючи дитині різні смаки і різну консистенцію.

Настійно рекомендую при виборі продукту всередині харчової групи йти назустріч індивідуальним смакам дитини. І якщо конкретній дитині подобається питний йогурт із добавкою яблука, то це не привід переживати з приводу того, що густий йогурт зі злаками малюкові не за смаком. Давайте те, що подобається, — благо вибір можливих варіантів просто величезний, і завжди можна підібрати те, що буде з апетитом поїдатися саме вашим особливо вимогливим їдаком.

5. Зручність

Головна зручність сучасного дитячого харчування — можливість звільнити жінку від рутинної домашньої роботи, відійти від звичного і негідного жінки XXI століття образу матері-героїні, перетворити материнство з подвигу в щастя.

Головна перешкода на шляху до зручності — сумні традиції, згідно з якими жінка, яка не виходить за межі кухні, позиціонується як «нормальна мати», а та, яка купила готовий, спеціально призначений для дитячого харчування продукт, — як мачуха, не здатна на самопожертву заради дитинки.

Ні логіка, ні здоровий глузд не дають відповіді на питання, чому куплений на ринку невідомого походження сир у поєднанні з незрозуміло де і ким вирощеними фруктами — це добре, а той самий сирок із фруктами — готовий, явно корисний, смачний, безпечний і зручно упакований — це погано.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

Соцсети блокируют реальность

Instagram, Twitter и Facebook заставляют подростков чувствовать себя подавленными и вызывают атрофию навыков преодоления даже ничтожных ежедневных проблем, пишет Fortune....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

На майнинг одного биткойна уходит энергии, как на целый дом за месяц

Майнинг биткойнов использует много электроэнергии, что делает безопасными подобные операции, так как неправомерные схемы становятся слишком затратными....