Кличко розповів, як боротиметься з грипом

Столична влада своєчасно вживатиме всіх необхідних заходів для запобігання поширенню грипу та гострих распіраторних інфекцій в столиці. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час наради з керівниками районів в Київському міському дитячому діагностичному центрі.

Кличко нагадав, що минулого року під час епідемії грипу в Києві було зареєстровано понад 500 тисяч випадків захворювань, а пік супроводжувався незвичайно високим рівнем летальності.

- Цього року ми повинні зробити все, щоб пік захворюваності пройти якомога з  меншою кількістю хворих. Треба проводити профілактичні заходи, і кияни в найкоротші терміни мають отримати всю необхідну інформацію, - сказав Кличко.

Столичний голова додав, що департамент охорони здоров’я КМДА вже підготував заходи для запобігання росту захворюваності. Зокрема, за словами Віталія Кличка, передбачено провести щеплення незахищених верств населення - дітей та персонал дитячих будинків і притулків для неповнолітніх, шкіл-інтернатів для сиріт та дітей, позбавлених батьківських прав, літніх людей, що проживають в будинках для осіб похилого віку, інтернатах та персонал цих закладів.

Мер Києва закликав долучатися до відповідної роботи і райони Києва. Кличко зауважив, що крім профілактичних заходів, має бути забезпечена готовність закладів охорони здоров’я Києва до підвищення епідемічного рівня. Також, додав він, необхідно подовжити час роботи аптек, виділити чергові аптеки для цілодобового продажу протигрипозних препаратів.

Віталій Кличко також додав, що через зростання кількості хворих на грип з бюджету Києва на 2016 рік виділено понад 29 млн грн на закупівлю сучасного медобладнання для відділень анестезіології та інтенсивної терапії низки столичних лікарень.

У свою чергу заступник голови КМДА Микола Поворозник зазначив, що, за прогнозами, епідемія грипу розпочнеться в Києві на початку грудня.

- Лікарні всім забезпечені, медикаменти є для різних штамів грипу. І ми маємо здійснити всі заходи, щоб максимально знизити ризики захворюваності, - сказав Паворозник.

Він також додав, що в МОЗ наразі проходить реєстрацію вакцина для профілактики грипу і одразу по її завершенню можна буде розпочати необхідний процес з вакцинації.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Почему Россия верит в свою исключительность

Америка не одинока в попытке представить себя исключительной державой и необходимой силой, действующей во благо всего мира....

Це може бути цікавим

Міністр екології закликав українців не спалювати сухе листя

-Зараз в Україні завершується сезон збирання урожаю і відповідно всі масово спалюють опале листя, бадилля та траву, забуваючи при цьому, що дим завдає шкоди не лише ....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

ПРИВИДИ ЦИРКУ В HALLOWEEN: великий та жахливий Цирк

31 жовтня та 1 листопада цирковий світ зміниться - в ньому будуть панувати страхітливі персонажі, від вигляду яких кожен почне тремтіти....