У Києві пройде Форум нових політичних лідерів

Форум нових політичних лідерів – це платформа для експертів, політологів, громадських діячів, шукачів відповідей на злободенні питання. Всі бажаючі будуть включені у процес.

5 листопада 2016 року о 10:00 у Києві, на вул. Тургенівська 8/14, в АРТ-ПРОСТІР “SKLO” пройде Форум нових політичних лідерів.

Мета Форуму нових політичних лідерів – створення мережі принципово нових професіоналів та ентузіастів своєї справи. Ми хочемо розробити для вас платформу, де ви зможете спілкуватися, обмінюватися досвідом, знаходити нових друзів та приємно проводити час. Гості форуму – це аси своєї справи, віддані професіонали, які досягли успіху у сфері своєї діяльності і раді поділитися з нами досвідом.

Cпікери:

Ігор ПОПОВ – народний депутат України 8-го скликання.

Вадим КАРАСЬОВ – політолог, відомий експерт у сфері політичного прогнозування та аналітики, автор більше ніж ста наукових робіт, розробник державних документів, програм та стратегічних доктрин

Макс НЕФЬОДОВ – один із засновників PROZORO, заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України.

Наталія СЕВОСТЬЯНОВА – перший заступник Міністра юстиції України, адвокат, кандидат юридичних наук, викладач Національного університету “Одеська юридична академія”, екс-урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини, яскравий представник якісно нової хвилі українських урядовців.

Володимир ФЕДОРИН – екс-редактор Forbes-Україна, співзасновник Bendukidze Free Market Center.

Альона ШКРУМ – народний депутат України, голова підкомітету з реформи державної служби, співголова парламентської групи дружби з Французською Республікою. Випускниця Сорбони і Кембріджу, один із символів нового покоління української політики.

Роксолана ЗАВІНСЬКА – редактор ранкових ефірів каналу NewsOne

Світлана ЗАЛІЩУК – депутат 8-го скликання, Єврооптиміст, голова підкомітету з питань євроатлантичного співробітництва та євроінтеграції Комітету Верховної Ради України у закордонних справах, засновник руху «Чесно», одна з лідерів партії «Демократичний альянс», активна учасниця євромайдану, один із найперспективніших політиків нового покоління.

Олександр БАРАБОШКО (Крус) – блогер, екс-радник міністра інформаційної політики, кандидат у народні депутати, активний громадський діяч з власним баченням та креативним мисленням.

Володимир ЦИБУЛЬКО – народний депутат України 4-го скликання, політичний діяч, поет, есеїст, організатор і режисер відомих мистецьких акцій.

Микола ДАВИДЮК – Ph.D, політолог, директор аналітичного центру «Політика», менеджер успішних виборчих та PR кампаній, політичний консультант, експерт на провідних українських та міжнародних інформаційних ТБ каналах і радіо, автор книги "Як працює путінська пропаганда".

Для участі у Форумі заповніть анкету за посиланням.

Ціна: 200 грн

Контакти:

Анна Пуцова              095 218 1468

Анастасія Сохацька  050 178 4825

Артем Бронжуков     099 117 9515

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Google позволит путешествовать на другие планеты

В сервисе Google Maps появилась функция, которая позволяет изучать не только Землю, но и другие планеты Солнечной системы....

Це може бути цікавим

Раскрыта причина доминирования английского языка

Принстонский историк Майкл Гордин полагает, что распространению английского языка способствовало незнание русского, сообщает Physics Today....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

ТОП-3 лучших пластиковых карт Gold Mastercard и Visa Gold в долларах США

Prostobank. ua исследовал условия выдачи пластиковых карт Gold Mastercard и Visa Gold в долларах США....