Український політик вважає, що в київських школах навчають "нацизму"

Лідер партії проросійських колаборантів так званого “Союзу лівих сил” Василь Волга назвав учасників патріотичної ходи на Покрову в Обухові “нацистами”.  

Про це він розповів в інтерв’ю інтернет-виданню донецьких бандформуваньNews Front, передають Хроніки міста.

 - Їх марші, в той день, коли вони формували партію (йдеться про презентацію “Національного корпусу” “Азова”, прим.ред.), проходили всюди. Я живу недалеко від Києва – це колись було селище Енергетиків, тут була у мене дача, а ось тепер осіли тут жити. Недалеко місто Обухів. Це Київська область Обухівський район. І ось в той же вечір, та ж сама «хода» відбувалася тут, по Обухову. Тобто, обухівські нацисти, їх тут теж досить багато, йшли центральними площами, кричали свої кричалки, і прямо звідти (як вони знайшли мій телефон, я не знаю) дзвонили мені з погрозами: ми не далеко, в наступний раз, мовляв, ми до тебе дійдемо, – розповів мешканець села Таценки Обухівського району Василь Волга.

 – Після нападу в Запоріжжі, після нападу в Херсоні, після того як нас жорстко зупинили в Житомирській області – стріляли поверх автобуса, коли їхали наші активісти, після всіх звернень «Союзу Лівих Сил», звернень в МВС, жодного разу не було порушено кримінальну справу, – поскаржився “русскомирский” колаборант.

Крім того, за його словами, освіта у київських школах не має нічого спільного з "слов'янською єдністю".

 - У школах, моя молодша дочка зараз навчається в школі - це київський ліцей, що я спостерігаю, що я побачив, аж ось вона і ще пару учнів в класі - ось вони тримаються наших позицій. Ну, це мої діти. Тримаються позицій православ'я, позицій слов'янської єдності, позицій протистояння нацизму. Але основна  маса вже дуже сильно перероблена. Я бачу, що вчителі отримують просування по службі саме певні вчителя. Міністерство освіти України тримає таку позицію. Це коли ставляться директора, які стимулюють ось цих бризкаючих ненавистю до наших дітей, що не хочуть ставати на їх позиції, - додав він.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

95% криптовалют не будут ничего стоить через год или два

Когда речь заходит о блокчейне, обычно на ум приходят криптовалюты вроде биткойна или эфира....

Це може бути цікавим

NaviBand: Нам очень приятно, что в Украине нас так поддержали

Что побудило вас создать свою группу? Случайная встреча нас привела к тому, что мы решили попробовать сделать одну дуэтную песню "Абдымi мяне"....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Депутата-радикала задержали за убийство - Ляшко

Депутата Миргородского горсовета от Радикальной партии Ляшко Хачатура Хачатряна задержали за убийство его коллеги-депутата от ВО Свобода Олега Супруненко....