Мінські угоди: вибір між ганьбою і війною?

Нам впарюють два підходи до Мінських угод, і обидва варіанти — розводняк: і А, і Б. Але є третій підхід. Єдиний, що нам вигідний.

Отже, є два основних підходи: 1) Все ж провести вибори на Донбасі АБО 2) Не проводити ніяких виборів і взагалі послати Донбас на три букви і рити рів з крокодилами.

Варіант 1) ВИБОРИ. Вибори — це по суті капітуляція. Вибори — шлях до зняття санкцій з Росії та остаточне виведення з ладу штурвалу українського корабля. Плюс логічне питання: а нахріна було тоді взагалі воювати, якщо ми пристали на всі вимоги тepopистів. Плюс ганьба. Ну капітуляція одним словом і Росія матиме вплив через маріонеток на всі процеси, включно з законотворчим. Плюс з Росії почнуть знімати найнеприємніші санкції (бо вони саме за Донбас), залишаючи лише кримські символічні (десяток чиновників не зможуть їздити в Європу на шопінг). Плюс народний депутат Гіві-Толстих, Вєніамін Бігімотовіч Плоцкий-Поцелуев, Захарченко і прочі єфрємови. Отже, зразу неваріант.

Варіант 2) РІВ З КРОКОДИЛАМИ ("посмотрите сколько пришло на похороны Моторолы, я с ними в одной стране срать не сяду", бла-бла-бла) — ця позиція так взагалі просто мерзенна. А) це наша земля і наші громадяни Б) на мільйонне місто нашпиговане російськими військовими, обдроченцями, їх сім'ями, простими зіваками, міськими божевільними і одурманеним плебсом таку араву можна було зібрати навіть на концерт Кобзона. В) люди два роки під окупацією. Це ЗВИЧАЙНЕ явище при всіх окупаціях. Так було і в Парижі, і у Відні, і у Львові. Г) Вати в Донецьку не більше і не менше, ніж в Славянську чи Краматорську. Замахаєтесь рови рити, щоб бува до Дніпра так не докопати. Д) За що гинули наші хлопці тоді? Можна було б сказати гудбай ще в 2014му Е) Знову Росія звільняється від санкцій. Каже — "ну вот, видите, им самим не нужен ни Крым, ни Донбасс. Забудьте уже за этот конфликт, перезагрузка" (а в нас же ще є й купа ідіотів, що хочуть референдум провести — тобто, принести Крим Росії на блюдечку з голубою кайомочкою. Ідіоти, нема на то ради). Одним словом, варіант з крокодилами теж не катить.

А що ж робити? Відповідь проста: а нічого. Вам дуже муляє? Вам конче треба якесь юридичне вирішення проблеми, суть якої неможливо вирішити в принципі?

Сидимо собі на попі рівно, кліпаємо очима, заявляємо, киваємо головою, дискутуємо. Затягуємо процес, одним словом. Зберігати статус-кво — найкраща зараз для нас тактика. При такому сценарії краще напевне не стане ні нам, ні ворогу, АЛЕ вихід з тупіку за допомогою Варіанту 1) чи Варіанту 2) ні на міліграм не зменшить наших проблем НУ ВЗАГАЛІ. Зате це практично повністю позбавить проблем нашого ворога. А оно нам надо?

ФОРМУЛА:

Варіант 1 — Україна в мінусах, Росія в плюсах. Варіант 2 — Україна в мінусах, Росія в плюсах. Варіант 3 (залишити як є) —Україна в мінусах, Росія в мінусах.

І взагалі, Мінськ ми підписали ТІЛЬКИ тому, що ми тактично програвали війну. Це не компроміс, це примус. Не треба сприймати Мінськ як "продукт непротивления сторон". Це юридично зафіксований гвалт України. І сприймати його треба тільки так. Ну і насамкінець, вибравши Варіант 1 чи Варіант 2 ми не заспокоїмо Росії. Мінські угоди в цьому сенсі мають для Росії таку ж вагу як і Будапештський меморандум. Себто, вагу туалетної бамажкі. І, вибачте, срать вона хотіла з високой горки на все, що не в її інтересах. Обираючи між ганьбою і війною… і далі за текстом.

Чи як?

автор: Мірко Саблич

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

"Жуй гранаты": Луценко и Савченко поругались в ВР

Генеральный прокурор Юрий Луценко и Надежда Савченко поругались во время заседания регламентного комитета, на котором принималось решение о снятии с депутата неп....

Це може бути цікавим

Ученые не нашли следов людей в ДНК последних неандертальцев Земли

Ведущие палеогенетики мира впервые восстановили геномы последних неандертальцев Земли, живших в пещерах на Кавказе и в Хорватии, и не нашли в них следов скрещиван....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Вор спрятался от хозяина дома, надев себе на голову ведро

В Юрге полицейские задержали вора, который сумел спрятаться от хозяина дома, надев на голову ведро, сообщает МВД по Кемеровской области....