Найпопулярніші міфи про вино

Розбиратися у вині – означає бути освіченою й ерудованою людиною. Якщо вам це потрібно, ось п'ять найпоширеніших міфів про вина, пише НВ.

Вино в певному розумінні частина нашого культурного життя, як музика чи література. Розбиратися у вині, зі знанням справи гортати винні карти в ресторанах і до діла використовувати в розмові відомості про вина – означає бути освіченою й ерудованою людиною, яку поважають і до якої тягнуться. Якщо вам це потрібно, ось п'ять найпоширеніших міфів про вина. Спростуйте один із них у бесіді за серйозною вечерею, і ваші співрозмовники будуть вражені.

1. Біле вино робиться з білого винограду, а червоне – з червоного.

Насправді, м'якоть будь-якого винограду безбарвна, тому й виноградний сік, з якого виходить вино, теж завжди прозорий сам по собі. Для того щоб вийшло червоне вино, сік винограду залишають у контакті зі шкіркою (цей процес називається мацерацією), яка й передає соку свій колір. Часто біле вино насправді виробляється із червоних сортів винограду. Але бувають і винятки. Наприклад, для шампанського, виробленого з білого винограду, навіть є спеціальна назва Blanc de Blancs, дослівно біле з білого. Цінується таке вино більше за те, що вироблено з традиційних для шампанського сортів, і коштує набагато дорожче.

2. Вино в Європі коштує дешевше, ніж в Україні.

Справедливо тільки для дуже дешевих і не дуже якісних вин. Як правило, якісні вина коштують і в нас, і в Європі практично однаково, а іноді в Україні навіть дешевше. Особливо, коли йдеться про ціну вина в ресторанах. Уся справа в тому, що в нас культура пиття вина набагато нижче і молодше, ніж у Європі. Тому рестораторам часто доводиться заробляти на пляшці менше, ніж їхнім європейським колегам, щоб популяризувати традицію. Так, і якщо якесь вино в Україні коштує дорожче, ніж у країні, в якій воно було зроблено, це ще зовсім не означає, що вас обманюють. Перш ніж потрапити до вас у келих, вино проробляє довгий шлях, який не може не вплинути на його вартість.

3. Шампанське і просекко – одне й те саме, просто дороге шампанське.

Насправді методи виробництва шампанського і просекко кардинально відрізняються. Для того щоб вийшло шампанське, потрібно не менше 15 місяців. Весь цей час вино проводить у пляшці на дріжджовому осаді.

А просекко цю витримку проходить у сталевих ємностях також на осаді, і йому зовсім не потрібна така довга витримка. Від моменту збору врожаю до розливу по пляшках проходить 6 місяців. На виході отримують абсолютно різні вина, з різними смаковими якостями. А різниця в ціні, дійсно досить суттєва, з'являється якраз через тимчасові витрати і складність виробництва.

4. Білі вина не п'ють узимку, а червоні – влітку.

Звичайно, біле холодне вино добре втамовує спрагу, особливо ігристе. А червоне відмінно зігріває. Але це зовсім не означає, що біле вино не варто пити взимку, а червоне влітку. Є безліч сортів винограду, червоні вина з яких чудово п'ються влітку. Наприклад, Піно нуар відмінно підійде під страви із жирної риби або птиці. Ціла низка насичених білих вин, витриманих у дубових бочках, охолоджується до 12,5 градусів і зігріває взимку не гірше червоного.

5. Рожеві вина завжди легкі, дешеві та добре п'ються.

Ми всі звикли до того, що рожеві вина легко п'ються, не володіють насиченим кольором і вираженим смаком. Насправді існує багато насичених рожевих вин. Наприклад, у Франції є мікро-регіон Tavel, де роблять лише рожеві вина. Через деякі особливості географічного положення та клімату, рожеве тут виходить досить міцним і більш вираженим у смаку й ароматі. А в набагато більш відомому нам всім Провансі деякі винороби витримують своє резе в дубових бочках. Деякі пляшки такого рожевого коштують більше $100.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Киеве собираются переименовать больше 30 улиц

Вчера, 20 сентября, на заседании Комиссии по вопросам наименований КГГА депутаты поддержали переименование ряда улиц и скверов....

Це може бути цікавим

Ученые разрабатывают вакцину от кариеса

Исследователи Института вирусологии в Ухане работают над вакциной, которая поможет защитить зубы от кариеса....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Укрзалізниця хоче відмовитися від ProZorro

Укрзалізниця планує частково відмовитися від класичної процедури проведення тендерів на закупівлю продукції в системі електронних закупівель ProZorro....