З'явився перший в Україн інтернет-бот, який шукає куди і як використовує кошти держава

Вперше в Україні створено бота, який знаходить інформацію про використання бюджетних коштів. Телеграм-Бот 007 розроблений командою «Пошуково-аналітична система 007».

 У найширшому потрактуванні БОТ скорочення від РОБОТ – це програма, яка має виконувати автономно низку автоматизованих дії замість людини. Властивості і застосування бота для пошуково-аналітичної системи .007 дозволяє використовувати основні можливості порталу www.007.org.ua в режимі месенджера, має додаткові можливості для пошуку організацій та їх платежів.

«З розвитком Open Data в нашій країні ми побачили, що багато спеціалістів з різних галузей стали активно розвивати цей напрям роботи і використовувати відкриті дані для захисту своїх прав в боротьбі з корупційною владою. Проте не всі вміють працювати з великими об’ємами відкритої інформації, тому наша команда розвиває сервіси, щоб полегшити роботу громадянам та журналістам», - наголосив Петер Пантелеймонов, ІТ-керівник проекту Bot007.

 Для використання бота необхідно встановити клієнт Телеграм, месенджер для миттєвого обміну повідомленнями, який можна завантажити на комп'ютер або телефон. Після встановлення Телеграму переходимо за гіперпосиланням https://telegram.me/e007bot, натискаємо кнопку Start. Для пошуку бота у Телеграмі, також можна використати юзернейм @e007bot.

 Основні можливості:

Ø  Пошук організацій, застосовуючи ЄДРПОУ організації або назву.

Ø  Відображення бюджетних трансакцій знайденої організації.

Ø  Аналітика трансакцій

Ø  Мої Розслідування - підписка на трансакції організацій. Ця послуга дозволяє стежити за конкретною організацією та отримувати її платежі.

 Керівник проекту Олександр Щелоков  наголосив: «Ми продовжуємо розвивати можливості порталу007.org.ua для того, щоб здійснювати контроль за владою. Тепер в месенджері ми можемо бачити хто, кому і скільки перераховує коштів і за які послуги, можемо стежити за платежами і знаходити потрібну інформацію про організацію».

Організатори зазначають, що мають у планах масштабувати проект bot007 в інші месенджери. Буде доопрацьована система відкладених запитів, що дозволятиме відстежувати інформацію про конкретні організаціїт за заданими параметрами.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

КНДР показала, як буде "знищувати" армію США

Північнокорейський ресурс DPRK Today оприлюднив відеозапис, де демонструється "знищення" літаків і авіаносця США, змонтоване з використанням примітивної комп'ютерної ....

Це може бути цікавим

Водитель не справился с управлением и влетел в отбойник

В Киеве на улице Елены Телиги водитель автомобиля Geely не справился с управлением на спуске на мокрой дороге и влетел в отбойник....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

У США помер відомий музикант

У суботу, 23 вересня, в США помер американський соул-співак Чарльз Бредлі....