Українська церква хоче повернути "аборти вішалкою"?

Митрополит Олександр Драбинко підписав звернення, що закликає повністю заборонити аборти на території України.  Відповідний прес-реліз сьогодні був розповсюджений з адреси ol.drabinko@gmail.com. 

Відповідне повідомлення не опубліковане на офіційному сайті УПЦ МП.

За інформацією у прес-релізі, що ніби-то цитує священника, для початку потрібно виключити аборти з послуг, що надаються в рамках системи  медичного облуговування.

 - Той аргумент, що, мовляв, збільшиться кількість підпільних операцій, - це нісенітниця. За них теж платять гроші. Ціна легальної дітевбивчої операції повинна бути такою ж, як і підпільної. Але не за рахунок платників податків, - цитує матеріал ніби-то митрополита Олександра, зауваживши, що останній вважає аборти «однією з головних бід України».

- Якби вдалося в два рази скоротити кількість абортів, у нас був би стійкий і потужний демографічний ріст. Це одне з тих питань де моя позиція збігається з позицією патріарха Кирила, хоча я далеко на та людина яка є його прихильником в православній церкві. Але в України на це є свої передумови, російська агресія, втрата територій, все це є дзвінком нам як християнам та державним діячам. Потрібно спільним фронтом прийняти важливі рішення задля збільшення генофонду, не можна щоб нація вимирала, - йдеться в матеріалі.

Як цитує прес-реліз, подолання «цього зла» вимагає комплексних заходів, які повинні включати допомогу сім'ям у вирішенні житлових проблем, матеріальну підтримку багатодітних сімей, введення в роботу системи охорони здоров'я етичних норм, які спонукали б лікарів піклуватися про збереження життя зачатої дитини.

При цьому митрополит, ніби-то, розкритикував сурогатне материнство. Прес-реліз цитує, що, воно «перекручує саме поняття матері», альтернативою сурогатного материнства може бути усиновлення сиріт.

- Взяти сироту. Так робили завжди наші люди. І виховувати сиріт, - цитує прес-реліз митрополита.

За матеріалом у прес-релізі, церква збирається ініціювати збір підписів серед прихожан щодо заборони абортів, також митрополит Олександр буде ініціювати слухання у Верховній Раді з даного питання.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Екс-держсекретар США розповіла, як розвивалися стосунки з Росією

На початку свого першого терміну на посаді президента Росії Володимир Путін часто розмовляв з тодішнім радником президента США з нацбезпеки Кондолізою Райс....

Це може бути цікавим

Адвокат Сенцова заявив, що місце перебування його підзахисного невідоме

Незаконно засудженого в РФ українського режисера Олега Сенцова відправили по етапу з колонії в Якутії....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Російський турист помер після плавання у турецькому готелі

Російський турист Дмитро Макаров помер після плавання у басейні турецького готелю на курорті Кумкой....