Прогулянка посередині Дніпра пішки стала реальністю

У самому центрі столиці прямо посередині Дніпра, можна стояти по щиколотку у воді.

Велика та найдавніша річка Європи катастрофічно міліє. У столичній акваторії з'явилося 56 мілин, які незабаром можуть стати островами. Споживацьке ставлення до річки призвело до того, що земснаряди працюють не на благо річки і суспільства, прибираючи наноси і розчищаючи судноплавний хід (фарватер), а з корисних цілей, видобувають пісок на продаж. В результаті між мостом Метро і мостом Патона на середині річки, стало настільки дрібно, що вже з води виглядають "нові" острова.

30 вересня 2016 року навпроти цих мілин біля пам'ятника «Засновникам Києва» на Дніпровській набережній відбудеться прес конференція «Стан головної річки України. Куди подівся оспіваний класиками «широкий і могутній» Дніпро?»

У прес-конференції візьмуть участь: представники Мінекології, Агентства водного господарства України, Державної екологічної інспекції України, Агентства рибного господарства України, депутати Київради, експерти Національної екологічної Ради України, Асоціація рибалок України, ГО «Еко Громада», Водно-моторний Клуб «Видубецький». Вчені, чиновники і громадськість розкажуть про причини жахливого стану Дніпра. Будуть представлені шляхи вирішення проблеми, а так само бачення цивілізованої господарської діяльності на Дніпрі.

Після прес конференції представників ЗМІ вивезуть на катерах і покажуть ряд новостворених островів.

Організатори заходу: Національна Екологічна Рада України, Асоціація рибалок України, Всеукраїнська екологічна Ліга, ГО « ЕкоГромала », ГО «ВМ СФК «Видубіцькій»

Місце і час збору учасників Акції: 30.9.2016 в 11-00 біля пам'ятника «Засновникам Києва - Кій, Щек, Хорив і сестра Либідь» на Дніпровській набережній.

****

ДОВІДКА: Дніпро перегородили греблями для отримання електроенергії. Найбільша річка Європи втратила власну течію і не в змозі змити все те, що потрапляє в неї разом з побутовими і виробничими стоками і сливами. Але ж по берегах Дніпра стоять мегаполіси, металургійні і хімічні гіганти ... Вода в каскаді Дніпровських водосховищ нагадує коктейль зі всієї Таблиці Менделєєва. Береги хаотично забудовуються, знищуючи природні нерестовища, заплавні луки, протоки, острови ... Дніпро позбавляють можливості само очистити свої води Земснаряди в гонитві за миттєвою вигодою розривають на частини річку, змінюючи ландшафт дна і конфігурацію берегової лінії, в результаті змінюється русло Дніпра. Екологічний стан річки Дніпро опинилося під серйозною загрозою. Тільки в спогадах класиків Дніпро залишився «широким і могутнім ...»

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Вчені знайшли зелені яйця динозаврів

Вчені виявили в Китаї яйця динозаврів, які відрізняються синьо-зеленим кольором....

Це може бути цікавим

На озере Лебединое обустроят пляж

Прибрежную зону озера Лебединое вскоре ожидает капитальный ремонт....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Россия заинтересована в еще одной войне, — историк

Северокорейский коммунистический режим, конечно же, представляет угрозу для своих ближних и дальних соседей....