Вбивство в Дніпрі. Як можна було уникнути трагедії

Потрібно підвищувати рівень підготовки наших поліцейських, пише у своєму блозі на НВ заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука. 

Молоді люди, які виявили бажання та готовність змінювати життя суспільства і країни на краще, маючи віру в свої сили і в державу, передчасно і безглуздо, виконуючи службові обов'язки, пішли з життя. У загиблого хлопця залишилась дитина, у дівчини – двоє.Вбивство патрульних в Дніпрі – це, поза будь-якими сумнівами, трагедія.

Машину зупинили за порушення правил дорожнього руху. Патрульні внесли в планшет дані і побачили, що водій перебуває в розшуку. Зрозумівши, що його зараз будуть затримувати, чоловік пішов на крайні заходи.

Яким чином можна було запобігти трагедії? На мій погляд, потрібно підвищувати рівень підготовки наших поліцейських, зокрема, психологічний. Швидше за все, хлопці просто не були готові до такого розвитку подій. Стріляти в живу людину – це завжди дуже складно. Щоб зважитися на цей постріл, потрібно переступити через певний бар'єр.

Я належу до тієї категорії людей, яких обурюють епізоди відвертого хамства, що проявляються деякими нашими співгромадянами по відношенню до поліцейських. Найчастіше вони просто змушені терпіти публічні образи і приниження. Подібне зневажливе ставлення, на мою думку, треба жорстко карати усіма можливими способами – не до в'язниці садити, звичайно, але штраф виписувати точно. Таким чином ми сформуємо певну захищеність для поліцейських, а громадяни будуть усвідомлювати міру відповідальності за неналежну поведінку.

Стріляти в живу людину завжди дуже складно

Більше того, на рівні телеглядача – особистого досвіду не маю – мені подобається американська система роботи поліцейських. Зупинили – руки клади на кермо, будь-який зайвий рух – отримаєш свої дев'ять грам, і поліцейський матиме рацію.

На жаль, дійсність така, що на руках у людей знаходиться неймовірна кількість незареєстрованої зброї. Один зі способів хоча б часткового вирішення цієї проблеми – проведення місячників добровільної здачі незареєстрованої зброї за окрему винагороду. Особисто я виступаю за легалізацію носіння та зберігання короткоствольної зброї. Злочинці вже давним-давно озброєні, причому далеко не пістолетами, а нормальні громадяни нічим не можуть себе захистити.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Где ждать самых прорывных технологий, - мнение эксперта

Qualcomm знает в какой области теперь ждать прорывных инновацийГенеральный директор компании Qualcomm признал, что самые передовые технологии в настоящий момент тестиру....

Це може бути цікавим

NaviBand: Нам очень приятно, что в Украине нас так поддержали

Что побудило вас создать свою группу? Случайная встреча нас привела к тому, что мы решили попробовать сделать одну дуэтную песню "Абдымi мяне"....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Личная жизнь и сон делают человека гораздо счастливее, чем куча денег

Фраза «не в деньгах счастье» стала настолько избитой, что чем больше мы ее используем, тем меньше в нее верится....