П'ять секретів щасливих стосунків від пари, яка прожила в шлюбі 70 років

Томас і Айрін Говард знайомі вже 84 роки, а в шлюбі живуть 70 років.

Пара познайомилася, коли Томасу було всього 9 років. По сусідству з його родиною жила сім'я Айрін. Томас дружив з братом Айрін Френком і, разом з тим, робив усе, щоб проводити якомога більше часу в компанії дівчинки. Почуття Айрін були взаємними, пише Your Tango.

Пара була нерозлучна до 1941 року, коли 19-річний Томас був призваний на службу в армію під час Другої Світової Війни. Після тривалої розлуки любов пари тільки посилилася, і в 1945 році Томас і Айрін одружилися.

Через десятки років спільного життя пара поділилася п'ятьма секретами щастя і процвітання свого шлюбу.

1. Пам'ятаєте, як вам пощастило, що ваш партнер вибрав вас. Томас Говард розповів, що коли пара була молодою, йому доводилося боротися за увагу Айрін. Дівчину запрошували на побачення багато хлопців, але обрала вона Томаса. З тих пір і до наших днів закохані цінують одне одного.

2. Завжди поважайте одне одного. Однією з ключових умов тривалих і чуттєвих стосунків, на думку пари, є взаємна повага.

3. Добре вивчіть свого партнера перед вступом у шлюб. Переконайтеся, що ця людина – та сама єдина. Щоб зважитися провести з людиною все життя, важливо знати її з усіх боків і побувати з нею в різних ситуаціях: і в радісних, і у тяжких.

4. Вмійте сперечатися. Без сварок і конфліктів прожити неможливо. Важливо навчитися сперечатися грамотно, обговорювати всі деталі, а до кінця дня – обов'язково миритися.

5. Пишаєтеся своєю другою половинкою. Якщо ви хочете мати міцні та гармонійні стосунки, щиро пишаєтеся своїм партнером, що б не трапилося. Якщо ви в захваті від своєї другої половинки як від особистості, все у вашому шлюбі буде в порядку.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Стало відомо про жорстоке вбивство українця в Німеччині

У Німеччині біженець з Казахстану забив до смерті громадянина України....

Це може бути цікавим

У Бердичеві через град оголосили режим часткової НС

У зв'язку з руйнуваннями після граду, який обрушився 21 вересня на Бердичів Житомирської області, влада оголосила частковий план реагування на надзвичайну ситуацію....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

В Украине продолжают расти цены на мясо

За последний месяц в Украине цена на говядину выросла на 3,5%, килограмм курятины подорожал на 3,9%, а сало – на 5,2%....