У Києві розлючений батько зламав ніс школяреві

В одній з київських шкіл Святошинського району стався конфлікт між 16-річними учнями. Один з хлопчиків штовхнув іншого ліктем в груди на перерві. А після цього в школу прийшов батько хлопчика, і побив кривдника сина, зламавши йому ніс, пише Сегодня.

Про цей випадок розповіла сестра постраждалого хлопця Мар'яна.

- Це сталося 16 вересня. Керівництво школи просто допустило самосуд над моїм 16-річним братом. Хлопці на перерві дуріли, поштовхали один одного. Але другий хлопчик поскаржився своєму батькові. Той прийшов у школу і завдав брату дуже сильного удару в обличчя. З 14.30 до 17.00 вони тримали мого брата без медичної допомоги в медпункті, не викликавши ні швидку, ні поліцію, – повідомила Мар'яна. Вона додає, що фактично виховує свого брата, оскільки мати вже літня, інвалід.

- Нам подзвонили зі школи і попросили приїхати забрати сина, мовляв, стався неприємний інцидент. Мама поїхати не могла і поїхала я. Коли прийшла в школу, спочатку не оцінила всього, що сталося. Брат був блідий, на обличчі кров. Тільки через хвилин двадцять я зрозуміла, що йому погано, і він потребує медичної допомоги. Я припустилася помилки в тому, що в школу не викликала поліцію і "швидку", – продовжує Мар'яна. – Мій брат якось необережно зачепив цього хлопця, і після цього попросив у нього вибачення. Потім почався урок, але хлопчик вийшов з класу і подзвонив татові. А той у стінах школи так заступився за сина... Був лише один удар кулаком, але дуже сильний. Брат відлетів убік, вдарився об стіну і тумбочку. Ми зробили медвисновок. У брата закрита черепно-мозкова травма, перелом кісток носа зі зміщенням.

У поліції Святошинського району підтвердили, що цей випадок внесений до ЄРДР.

- Так, такий випадок мав місце в школі. Є заяви від обох сторін конфлікту, ми проводимо досудове розслідування. У школі відбулася бійка між школярами. Один ударив ліктем іншого в груди, хоча знав, що цей хлопчик хворий, і його штовхати зовсім не можна було. А потім в конфлікт втрутився його батько, вдаривши хлопця, – кажуть у поліції.

У школі кажуть, що батько хлопчика був в стані афекту. Його дитина хворіє, про що добре знають вчителя, і будь-який поштовх для нього дуже небезпечний.

- По суті, постраждали обидва хлопці. Спочатку один, щоб пожартувати, боляче штовхнув іншого. Можна було вже тоді викликати поліцію і покарати його за його вчинок, але ми просто його пошкодували і вирішили викликати обох батьків. А коли прибіг батько хворого хлопчика і побачив сина, який лежав на кушетці з закритими очима, він явно не стримав емоцій і вдарив кривдника сина. Ми не стали викликати поліцію тільки тому, що сподівалися, що батьки помиряться між собою, знайдуть спільну мову і вирішать самі цей конфлікт. На жаль, цього не сталося. Відразу після того, що сталося ми викликали маму хлопчика, але вона сказав, що не може приїхати, приїде дочка. Але сестра їхала три години! Ніхто дитину не тримав. А тепер вона звинувачує в усіх гріхах школу. Але ж ми не можемо контролювати поведінку батьків і передбачити їх поведінку в таких ситуаціях, охорони у нас в школі немає. До того ж, батько, який вдарив хлопчика, вже усвідомив свою помилку і хоче якось знайти примирення з цією сім'єю, має намір попросити вибачення у хлопця, якого вдарив в стані афекту. Але та сім'я не йде на контакт, – розповіли в школі.

Там додають, що вчать дітей бути толерантними один до одного і не ображати. На жаль, підлітки по-різному сприймають настанови педагогів.

Чим закінчиться конфлікт – незрозуміло. Сестра хлопчика найняла адвоката і не хоче йти на контакт з чоловіком, який вдарив її брата. Більш того, вона звинувачує у всьому, що сталося, керівництво школи і вимагає покарати винних, які допустили побиття її брата і не надали йому, на її думку, своєчасну допомогу.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

ОБСЄ збільшує кількість спостерігачів в Україні

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ збільшить кількість спостерігачів за ситуацією в Україні до 800 осіб, заявив перший заступник керівника СММ ОБСЄ Олександр Хуг....

Це може бути цікавим

Россия заинтересована в еще одной войне, — историк

Северокорейский коммунистический режим, конечно же, представляет угрозу для своих ближних и дальних соседей....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Покупка ЖД билетов онлайн - основные преимущества

Современные технологии позволяют существенно сэкономить время и купить ЖД билеты не выходя из дома и имея при себе банковскую карту и доступ к интернету....