Вчені назвали 10 продуктів, які можуть зникнути через глобальне потепління

З кожним роком середня температура збільшується і приносить великі руйнування екосистемі планети, пише Новое Время з посиланням на Telegraph. Таким чином, люди власноруч можуть знищити багато популярних продуктів харчування.

Мідії

Як попереджають вчені, з роками мідії можуть стати отруйними. Завдяки глобальному потеплінню, температури води може значно зрости, що створить сприятливі умови для розмноження патогенних бактерій.

Шоколад

У 2011 році колумбійські вчені заявили, що якість какао-бобів значно погіршиться через кілька десятиліть у зв'язку з глобальним потеплінням. Дослідження плантацій в Кот-Д'івуарі та Гані показали, що кількість врожаю зменшиться вдвічі до 2050 року, якщо середня температура повітря підніметься всього на 2,3 градуси.

Французьке вино

Експерти та винороби сходяться на думці, що збільшення середньої температури повітря призведе до непридатності плантацій Бордо для вирощування винограду. Влітку частіше траплтимуться посухи, які завадять нормальному дозріванню ягід.

Макарони

Як стверджую агрономи, підвищення температури повітря призведе до частих посух, що негативно вплине на врожай. Більше того, тверда пшениця досить вибаглива, тому кількість врожаю може значно скоротитися.

Лосось

Як розповідає професор Університету в Плімуті, Англія, через зміни клімату молюски - головна їжа лосося - знаходяться під загрозою вимирання. З 1840 року вода в океані стала на 30 відсотків більш отруйною, що призводить до скорочення популяції молюсків. Більше того, підвищення температури води значно вдарить по популяції лосося, оскільки це холодолюбивая риба.

Мед

Професор Університету Рідінга Саймон Поттс заявляє, що при збільшенні температури повітря бджоли опиняться на грані вимирання. За словами вченого, небезпечні для бджіл паразити почнуть поширюватися світом, оскільки тепла погода є сприятливим середовищем для них.

Кава

Британські вчені виявили, що глобальне потепління може зробити непридатними для вирощування кави близько 99,7 відсотків регіонів. За словами фахівців, до 2080 року людство може повністю залишитися без кави.

Арахіс

Даний горіх досить вибагливий і не дає урожай в поганих погодних умовах. Підвищення температури спричинить засухи, що зробить догляд за урожаєм в рази важчим та більш витратним.

Фрукти і ягоди

За словами вчених, урожай плодових дерев може значно скоротитися, оскільки деревам необхідний холод, щоб з приходом тепла розквітнути. Оскільки зими стають теплішими, то дерева опиняються у небезпеці. Більше того, через зниження популяції бджіл не буде відбуватися запилення.

Бекон

Експерти стверджують, що глобальне потепління негативно позначитися на рослинах, які вирощують для харчування свиней. Таким чином, багато фермерів відмовляться розводити свиней, що призведе до зменшення кількості бекону.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Мелитополе мальчик выпал из окна и погиб

В Мелитополе 22 сентября 5-летний мальчик прижался к москитной сетке и выпал из окна четвертого этажа....

Це може бути цікавим

Как выбрать детскую коляску

Детская коляска - это неизменный атрибут и огромная помощь для молодых родителей, которая позволяет гулять, укладывать спать, легко перемещать детские вещи, игрушк....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Стало известно, когда достроят скандальный Подольский мост

Первый заместитель главы КГГА Геннадий Плис заявил, что Подольский мост, который должен соединить ветку метро Троещины с правым берегом, планируют достроить к 2021 г....