Київ-Кіото: Як живуть міста-побратими

Українсько-Японський Центр НТУУ «КПІ» та Музей історії міста Києва запрошують на відкриття виставки «Кіото. Історія та сучасне життя стародавньої столиці», присвяченій 45-й річниці встановлення побратимських зв’язків між містами Київ та Кіото.

З 7 по 20 вересня 2016 року в Музеї історії Києва проходитиме фотовиставка «Кіото. Історія та сучасне життя стародавньої столиці», присвячена 45-ій річниці встановлення побратимських зв’язків між столицею України – Києвом та стародавньою столицею Японії – Кіото. Офіційне відкриття виставки відбудеться 6 вересня о 19:00 у МВЦ «Музей історії міста Києва» (вхід за запрошеннями).

У програмі відкриття заплановане шоу неокаліграфії від українського митця-каліграфа Богдана Пархоменка та музичний виступ дуету молодих та амбіційних скрипалів «Two violins».

До участі у відкритті запрошені:

  • Мічіо Харада, заступник голови місії, міністр, радник Посольства Японії в Україні;
  • Жанна Лещинська, т.в.о. директора Департаменту країн Азіатсько-тихоокеанського регіону Міністерства закордонних справ України;
  • Ганна Старостенко, заступник голови Київської міської державної адміністрації;
  • Діана Попова, директор Департаменту культури Київської міської державної адміністрації.

Метою проекту є популяризація японської культурної спадщини в Україні та ознайомлення киян та гостей міста з містом-побратимом Києва – Кіото.

На виставці будуть представленні фотографії Кіото та його стародавніх околиць, традиційна кераміка, текстиль, лаковані вироби тощо. Під час роботи виставки будуть також проведені оглядові лекції з японських мистецтв, що зародилися в Кіото, таких як чайна церемонія та ікебана. Крім того, відвідувачі виставки матимуть можливість прослухати лекції про туристичні місця міста.

Відбір фотографій, як професіональних, так аматорських, проводився на конкурсній основі у 2 етапи:

  1. співробітниками Українського-Японського Центру НТУУ «КПІ» (УЯЦ було отримано понад 500 фотографій від 50 фотографів);
  2. компетентним журі у складі представників Посольства Японії в Україні, КМДА, УЯЦ, JT Україна, Асоціації фотографів України.

Фотовиставка відбудеться за підтримки Посольства Японії в Україні та Київської міської державної адміністрації.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Умани между паломниками-хасидами произошла резня

В Умани между паломниками случился внезапный конфликт, в результате которого один из них получил ножевое ранение....

Це може бути цікавим

В ООН отметили, что положение прав человека в оккупированном Крыму ухудшилось

Положение в области прав человека в Крыму значительно ухудшилось в условиях российской оккупации полуостроваОб этом говорится в докладе Управления ООН по правам ....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

В центре Москвы заметили украинский патриотический автомобиль

В понедельник, 25 сентября, в центре Москвы очевидцы сфотографировали припаркованную у обочины иномарку ярко-красного цвета с российскими номерами и украинским ге....