Стартує платформа комунікацій «Декорупція»

Розпочинає роботу платформа антикорупційних комунікацій "Декорупція". Вона об’єднає державні органи влади, представників рекламного бізнесу, міжнародні та громадські організації та стане ефективним централізованим майданчиком зі створення антикорупційних комунікаційних кампаній. «Декорупція» у співпраці з Transparency International Україна вже запустила пілотну комунікаційну кампанію "Корупція має бути помічена".

Офіційний запуск платформи комунікацій «Декорупція» відбудеться у четвер 8-го вересня о 10.00 в приміщенні Музею історії Києва за адресою вул. Богдана Хмельницького, 7 Упродовж останніх двох років боротьба з корупцією в Україні отримала потужний імпульс. Це сталося завдяки удосконаленню законодавства та розбудові інституційної спроможності. Але результати оцінки поточної ситуації, проведеної Цільовою командою антикорупційної реформи (ЦКР), створеною згідно з рішенням Національної ради реформ під егідою Міністерства юстиції України, свідчать про певні проблеми з ефективністю комунікацій, які необхідно системно вирішувати: слід організувати проведення регулярних комунікаційних кампаній, спрямованих на підвищення рівня поінформованості та зміну поведінки населення України. «Запровадження системи ефективних комунікацій, що забезпечують свободу дій та мотивацію до участі у цьому процесі, у цілому сприятиме реалізації антикорупційної реформи у країні», –  каже Ігор Гончаренко, в. о. керівника Проектного офісу Національної ради реформ. ЦКР з антикорупції розробила рамкову стратегію комунікацій у сфері запобігання та протидії корупції, спрямовану на посилення зацікавленості громадян у боротьбі з корупцією та розвиток потенційних можливостей для зміцнення підтримки антикорупційної реформи у суспільстві. Одним з ключових інструментів реалізації стратегії антикорупційних комунікацій та впровадження реформи в цілому має стати комунікаційна платформа «Декорупція», яка забезпечить системні комунікації широкого кола залучених сторін та стане майданчиком з рівними можливостями доступу та високим рівнем професіоналізму, дозволить досягнути синергії у використанні обмежених ресурсів та суттєво підвищити ефективність антикорупційних комунікаційних ініціатив. Платформа була створена в межах спільного проекту Національної ради реформ та Transparency International Україна за підтримки PACT Inc. в Україні. «Декорупція» у співпраці з Transparency International Україна вже запустила пілотну комунікаційну кампанію "Корупція має бути помічена", яка включає зовнішню рекламу, радіоролики та антикорупційні комікси. У презентації та обговоренні платформи візьмуть участь: ·      Наталія Севостьянова, Перший заступник Міністра юстиції України; ·       Руслан Рябошапка, Член Національного агентства з питань запобігання корупції; ·       Роланд Ковач, директор PACT Inc. в Україні та керівник проекту «Об’єднаймося заради реформ» (UNITER); ·       Ярослав Юрчишин, виконавчий директор Transparency International Україна.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

92-летнюю бабушку Анны Седоковой ограбили в собственной квартире

Певица Анна Седокова поделилась с поклонниками печальной новостью....

Це може бути цікавим

​У зоні відчуження ЧАЕС затримано три групи сталкерів

Стосовно затриманих правоохоронці склали адміністративні протоколи....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Завтра під Радою мітингуватимуть за "Велику політичну реформу"

17 жовтня, о 9:30 під стінами Верховної Ради України в Києві та обласних рад у більшості обласних центрів розпочнеться акція за Велику політичну реформу....