Панфілов про відставку Іванова: у Путіна почалася серйозна агонія

Президент Російської Федерації Володимир Путін зробив необачний крок, звільнивши голову своєї адміністрації Сергія Іванова, враховуючи складну економічну ситуацію в РФ. Про це у блозі на "Обозревателе" написав професор Тбіліського Державного університету Іллі Олег Панфілов.

-Сергій Іванов - фігура досить серйозна. Коли я керував Центром екстремальної журналістики в Москві, ми проводили моніторинг російського телебачення на предмет популярних постатей у російській політиці, - зазначив він.

Експерт пише, що Іванов був претендентом на пост президента на виборах у 2004 році.

-Швидше за все, він тоді був не тільки конкурентом, а й основним двигуном російської політики. Потрібно ще згадати його біографію. На відміну від майора КДБ Путіна, Іванов - генерал-полковник. Це досить високе звання для людей, які займалися зовнішньою розвідкою. Він був резидентом радянської розвідки в Швеції. Людина досить освічена, але через своє професійне походження - досить неоднозначний. Іванов такий же прихильник імперії, але, на відміну від Путіна, говорить декількома мовами, - пояснив Панфілов.

-У середині 2000-их років з усієї групи чекістів, яка зібралися навколо Путіна, а точніше чекістів, які вибирали і робили з Путіна президента, Іванов став претендувати на велику роль у російській політиці. Але, найімовірніше, вони знайшли з Путіним якийсь компроміс. Тому він так довго протримався на посаді глави Адміністрації президента, - додав експерт.

Панфілов впевнений, що Путін зробив помилку, призначивши новим главою своєї адміністрації Антона Вайно.

-Новим керівником Адміністрації Путіна буде Антон Вайно (з 2012 року обіймав посаду заступника керівника Адміністрації Президента. - ред). Ну, що ж? Чергова сірість, близька до Путіна. Путін взагалі навколо себе зараз почав збирати сірості. Почав це з Шойгу, який із себе нічого не представляє. Але так робить кожен диктатор, а Путін повторює їхні помилки. Мабуть, у Путіна і його режиму почалася серйозна агонія. Адже йти на такі кроки тоді, коли економіка країни летить у прірву - це, звичайно, цікаво, - резюмував експерт.

Читайте також: Про що говорить несподіване звільнення Іванова

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Масове вимирання видів почнеться через сто років

Наступне масове вимирання може початися у 2100 році через високі рівні вуглекислого газу в океанах....

Це може бути цікавим

Судебная реформа: станет ли правосудие доступным для граждан

Более того, доступ к судопроизводству усложнится, считает активист ОО «Соціальний рух», юрист Виталий Дудин....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Стала известная причина отравления детей киевской гимназии

Медики назвали причину отравления школьников в гимназии №59....