Співробітники санаторію прив'язали до стільця восьмирічну дівчинку і обливали її водою

\'\'\'\'\'\'
\r\n

У психоневрологічному санаторії \"Орлятко\" у Ворзелі під Києвом дівчинку прив\'язали до стільця і обливали водою. Про це в Facebook повідомив батько дівчинки Андрій Наливайко.

\r\n

За словами чоловіка, у його восьмирічної доньки Каті – гіперактивність. Вранці йому зателефонувала молодша дочка Аня і попросила терміново приїхати – мовляв, щось сталося. Наливайко приїхав до санаторію через півгодини.

\r\n

- Знайшов Аню. Вона розповіла, що Катя почала вередувати на процедурах і вона зараз в їдальні. Пішли разом туди. І тут починається. Перед носом у мене зачинилися двері. Вважаючи, що це Катя, я почав її кликати. У відповідь плач. Ми зібралися йти через другий вхід і тут, хтозна звідки, намалювалася тітка і стала смикати мене за руку, відводячи в протилежний бік, нібито зі мною хоче начмед поговорити. Я сказав, що всі розмови після того, як я побачу дитину. Зайшовши до їдальні, я тільки намагався не вбити всіх присутніх. Дитина прив\'язана до стільця, обличчя подряпане, руки в синцях, мокра (її обливали водою), – пише чоловік.

\r\nНаливайко відв\'язав дочку і повіз її додому. Молодша дочка захотіла залишитись в санаторії.\r\n\r\n- В понеділок увечері чергова сестра пообіцяла її задушити, якщо вона не перестане плакати (це в присутності і за словами її подружок), – додав він.\r\n\r\nПри цьому Наливайко визнав, що у його дитини є особливості. \"Так, з нею складно. Але я спілкувався з начмедом, завідуючою, лікарем-психіатром по лінії поведінки в разі проблем\", – зазначив він.\r\nПізніше в коментарі чоловік додав, що йому дзвонила начмед санаторію. \"Вибачалася. Каже, що збирає по персоналу пояснювальні. І що такі заходи були вжиті, щоб дитина не нашкодила собі. Мовляв, це перший випадок за весь її термін перебування на посаді\", – написав Наливайко.\r\n

Він також повідомив, що їздив з донькою до Охматдиту, де зафіксували побої. \"Дзвонили з Ірпінського РВВС. Запросили написати заяву. Писатимемо\", – підкреслив чоловік.

\r\n

- Діти не зайняті там взагалі нічим, вони від нудьги знемагають, ніяких розвиваючих ігор, ніяких вікторин, діти скаржилися що вдома в кімнаті їм краще, ніж там на природі. Коротше, педагогічна частина там взагалі збочена і запущена. Так-сяк зробили якусь гру типу зірниці один раз за місяць, так засудили невірно, діти ридали, що несправедливо. Коротше, там з дітьми працюють люди, які цих дітей на дух не переносять, – написала в коментарях Olga Tkachenko.

\r\n

Ситуацію також прокоментував Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.

\r\n- Стосовно цієї ситуації я вже говорив із відповідними державними органами, які відповідають за захист дітей. Вони оцінюють ситуацію так: «Персонал просто хотів заспокоїти дівчинку»!!!! – ЦЕ ВСЕ, ЩО ВОНИ СКАЗАЛИ!!! Жодного слова про перевищення медперсоналом своїх повноважень в поводженні з дівчинкою, про неналежне виконання працівниками своїх обов’язків стосовно допущення бійки між дітьми, ні слова про те, що такі дії – є злочином по відношенню до дитини. Також хочу почути офіційну позицію щодо цієї ситуації МОЗу, МінСоцу, правоохоронних органів та міської влади, - написав він.\r\n\r\nЗа його словами, дивно, але після такого випадку з Катею, Аня – її молодша сестра – захотіла залишитись в закладі. Вона сказала, що хоче «відпочити» від сестри і побути з друзями.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Путинский план развертывания наблюдателей ООН в Украине — это коварная уловка

Предложив направить миротворческую миссию ООН в Донбасс, Кремль пытается превратить украинскую идею в свою собственную и обернуть ее против Киева посредством мол....

Це може бути цікавим

ПРИВИДИ ЦИРКУ В HALLOWEEN: великий та жахливий Цирк

31 жовтня та 1 листопада цирковий світ зміниться - в ньому будуть панувати страхітливі персонажі, від вигляду яких кожен почне тремтіти....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Пожарные чаще страдают от раковых заболеваний - исследование

Исследователи неоднократно отмечали, что пожарные подвержены более высокому риску некоторых видов рака, чем население в целом....