Як боротися з тарифним безладом: покрокова інструкція

\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'
\r\n

За півтора роки боротьби з тарифним безладом, «Тарифна мобілізація» випробувала масу інструментів для захисту споживачів.

\r\n

Учасники ТМ зверталися з позовами до судів, писали звернення депутатам та урядовцям, міжнародним експертам, керівникам «Великої четвірки» й уповноваженому з прав людини – у відповідь всі кажуть, що розуміють проблему, але для її вирішення не зроблено нічого.

\r\n

Тому зараз очевидно: якщо споживачі хочуть змінити ситуацію, іншого виходу, крім як масово заявити про свій протест, немає.

\r\n

Якщо Ви незгодні з тарифами на газ, тепло та гарячу воду, які є абсолютно економічно необґрунтованими, якщо Ви не хочете дарувати монополіям з власної кишені від 50 % до 100% від доходу своєї сім’ї, вихід один – не платити!

\r\n

Проте все потрібно робити з розумом – Ви маєте розуміти всі ризики та знати, як їх нівелювати.

\r\n

Тому ТМ вирішила «озброїти» споживачів важливою інформацією, аби вони в будь-який момент знали, як поводитися та як саме захищати свої права. Неплатежі не є нашою самоціллю — це лише інструмент для досягнення мети.

\r\n

Адже масове ненадходження коштів на рахунки монополістів-постачальників послуг стане для них неабиякою проблемою.

\r\n

\"Давайте влаштуємо владі шокову терапію, аналогічну тій, яку вона організувала нам з Вами! Ми переконані, що масова акція платіжної непокори сприятиме тому, що квитанції українців суттєво зменшаться. Революцію у сфері житлово-комунального господарства ми повинні робити власними руками, бо інакше й надалі будемо отримувати неякісні послуги за нечувані завищені кошти, аж поки «комуналка» не витягне в нас абсолютно всі заощадження\", - коментують укладачі методички \"Тарифної мобілізації\".

\r\n

Тож, у цій методичці можна дізнатися:

\r\n

✓ в якому випадку можуть накласти арешт на Ваше майно?

\r\n

✓ чи є обов’язковим типовий договір про надання комунальних послуг, яку роль він відіграє, коли справа доходить до суду; ✓ за яких умов Вас можуть відключити від мереж;

\r\n

✓ що таке реструктуризація заборгованості, наскільки вона вигідна та що для неї потрібно зробити; ✓ як відбувається примусове стягнення заборгованості через суд;

\r\n

✓ судовий наказ: що це, які загрози несе та як його скасувати?

\r\n

✓ що робити у випадку, якщо Ви отримали позов до суду?

\r\n

✓ що таке позовна давність, і як її застосовувати?

\r\n

✓ як добитися перерахунку суму заборгованості?

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Беларуси впервые осудили боевика "ДНР"

В Витебске за закрытыми дверями осудили участника боев на Донбассе на стороне "ДНР" Алексея Ершова....

Це може бути цікавим

Российские дети играют в "солдатиков "ДНР", - фото

В российском супермаркете начали продавать игрушечных солдатиков "из "ДНР"....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Фіналісти Євробачення NaviBand вперше виступили у Києві з сольним концертом

Кияни першими з прихильників гурту в Українi змогли оцінити виступ NaviBand повним складом: Артем Лук’яненко, Ксенія Жук, Олександр Тобольський, Владислав Чащевик та ....