Шахтар, який голодує в Міністерстві енергетики, намагався вчинити самоспалення

Під час прес-конференції шахтарів ДП «Селидіввугілля», які через невиплати зарплат шостий день голодують в будівлі Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, голова місцевої організації Незалежної профспілки гірників України міст Селидове та Новогродівка Донецької області Віктор Трифонов намагався вчинити акт самоспалення.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Як розповіли очевидці надзвичайної події, троє гірників, які 4 серпня оголосили голодування, скликали прес-конференцію, щоб нагадати про зростання соціальної напруги на підприємствах вугільної промисловості у зв’язку з невиплатою заробітної плати. У зв’язку з тим, що працівники Міненерговугілля перешкоджають доступу представників преси і громадськості до учасників акції протесту прес-конференція проходила у вестибюлі першого поверху Міненерговугілля.

Голодуючі по черзі розповідали про проблеми, які виникли у шахтарів через невиплату їм зарплати, відсутність збуту вугілля та інші.

Під час виступу голови первинного осередку НПГУ шахти «Курахівська» Олексія Сороки голова МО НПГУ міст Селидове та Новогродівка Віктор Трифонов облив себе легкозаймистою речовиною і підпалив. Присутні кинулися йому на допомогу, звалили з ніг і здерли охоплений полум’ям одяг. Швидка допомога, яку викликали на місце події, відвезла Віктора Трифонова до Дарницького опікового центру.

Як повідомив голова НПГУ Михайло Волинець, до акту самоспалення призвело байдуже ставлення керівництва Міненерговугілля та Кабміну до проблем шахтарі.

- Гірники ДП «Селидіввугілля» голодують вдруге, – нагадав голова НПГУ. – Спочатку понад тиждень вони протестували у Селидвому. Але так нічого і не досягнувши,  змушені були приїхати до Києва, де теж не побачили належної реакції на свої проблеми. Ті 70 млн грн, які обіцяють виплатити 10 серпня, навіть не вистачить на погашення заборгованості на ДП «Селидіввугілля». Потрібно зрозуміти, що гірники доведені до відчаю. А вчора до голодувальників прийшов радник міністра з питань комунікації й цинічно заявив, що скільки б не голодували гірники, вони нічого не доб’ються, бо шахти будуть закриті. 

Читайте також: У шахтарів-голодувальників погіршився стан здоров’я

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Как выбрать детскую коляску

Детская коляска - это неизменный атрибут и огромная помощь для молодых родителей, которая позволяет гулять, укладывать спать, легко перемещать детские вещи, игрушк....

Це може бути цікавим

Ученые назвали легкий способ продления жизни

Группа ученых из Университета Макмастера в Канаде установила, что 30-минутная физическая активность пять дней в неделю способна уменьшить риски развития сердечно-....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Дніпро на межі: Чому посередині головної річки країни можна гуляти по коліно у воді

Прогулянка по коліно у воді посередині Дніпра в Києві стала реальністю....