Шість способів схуднути уві сні

Експерти зі здоров'я розповіли про шість вечірніх звичок, які дозволяють скидати вагу під час сну.

Міцний сон – один з найбільш простих та ефективних методів боротьби із зайвими кілограмами, пише Woman's Health. Одне з досліджень, опублікованих в журналі Annals of Internal Medicine, показало, що за рівних умов харчування люди, які спали по 8,5 годин на добу, спалили вдвічі більше жиру, ніж люди, які спали по 5,5 годин.

Величезний вплив на ефективність схуднення під час сну надає підготовка до сну. Шість способів підвищити шанси на схуднення виглядають так:

1. Вживайте молочні продукти. Перед сном корисно випивати склянку молока, грецький йогурт або навіть протеїновий коктейль. У молоці міститься білок казеїн, який протягом ночі буде живити м'язи амінокислотами. Таким чином, під час сну буде нарощуватися м'язова маса, поліпшуватися метаболізм і спалюватися більше калорій.

2. Знизьте температуру в кімнаті. Щоб міцно заснути, спальня повинна бути досить прохолодною. Дослідження показують, що, коли люди сплять при температурі 19 градусів, білий жир, який накопичує енергію, що перетворюється на бурий жир, який її витрачає.

3. Витратьте півгодини на себе. Протягом 30 хвилин або години перед сном корисно займатися приємною, розслаблюючою діяльністю. Наприклад, читати цікаву книгу. Така діяльність налаштовує на міцний і спокійний сон. А саме здоровий сон є запорукою схуднення.

4. Приглушіть світло. Яскраве світло пригнічує синтез мелатоніну, що веде до порушень сну. Не користуйтеся перед сном смартфонами, вимикайте телевізор і починайте приглушувати світло в кімнаті разом із заходом сонця. Одне з Оксфордських досліджень показало, що жінки, які спали в темних кімнатах, були на 21% менше схильні до повноти, ніж жінки, кімната яких хоч трохи освітлювалася.

5. Влаштуйте сеанс йоги. Можна прямо в ліжку. У той час як інтенсивні тренування збуджують організм і відтягують момент засипання, йога або інший легкий релакс знижує напругу і готує тіло до сну. Не забувайте глибоко дихати, роблячи повільні вдихи носом і видихи ротом.

6. Уникайте вживання алкоголю. Навіть якщо вам здається, що келих червоного вина допоможе швидше заснути, не пийте його. Спиртне, випите перед сном, погіршує якість сну у другій половині ночі, робить сон неспокійним і фрагментованим. Так відбувається тому, що переробка цукру організмом не дозволяє тілу розслабитися.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Судебная реформа: станет ли правосудие доступным для граждан

Более того, доступ к судопроизводству усложнится, считает активист ОО «Соціальний рух», юрист Виталий Дудин....

Це може бути цікавим

Астрономы нашли уникальный двойной астероид-комету

Астероид 2006 VW139 (288P) был открыт в 2006 г....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

ГПУ повернула Пашинському вилучений пістолет

Генеральна прокуратура повернула депутату Верховної Ради Сергію Пашинському ( "Народний фронт") вилучений пістолет, з якого він стріляв в В'ячеслава Хімікуса 31 гру....