В Україні почався національний конкурс на найкращий ескіз мурала

 

 8-10 липня в рамках київського музичного фестивалю Atlas Weekend був оголошений старт всеукраїнського конкурсу на найкращу ідею мурала в рамках проекту «Герої вулиць». Протягом місяця професійні художники та аматори зможуть надіслати свої ескізи на тему «Життя – це момент». Переможець арт-змагання відтворить свій малюнок за всебічного сприяння професійного мураліста на будівлі одного з міст України, а ТОП-5 робіт отримають спеціальні призи від бренду Pepsi – ініціатора проекту.

Початок арт-конкурсу «Герої вулиць» ознаменувався перформанс-активністю від організаторів. Відвідувачі зони Pepsi з цікавістю спостерігали за створенням величезного графіті на конструкції з контейнерів. Для демонстрації мистецтва стріт-арту були запрошені відомі муралісти Олександр Брітцев і Олександр Гребенюк.

Випробувати свої сили в створенні шедеврів вуличного живопису можуть усі талановиті художники віком 16-60 років. Прийом і завантаження робіт у соціальні мережі Facebook і vKontakte триватимуть до 28 липня включно. Переможці будуть визначені 11 серпня шляхом голосування користувачів соцмереж та за оцінками компетентного журі, в складі якого – художники й архітектори зі світовим ім'ям. Офіційні правила конкурсу: http://bit.ly/29DL9ab.

«Герої вулиць» – не просто конкурс. Тут «змагаються» творчі люди, яким близький основний принцип нашого бренду – жити тут і зараз, ловити найкращі моменти сьогодення. Саме до цього закликає Pepsi – помічати прекрасне та ділитися враженнями зі світом. Створення малюнка для мурала – це один зі способів «зупинити час» і передати його характер наступним поколінням», ділиться Жанна Стрельникова, маркетинг-менеджер категорії газованих напоїв компанії PepsiCo.

«Ми очікуємо, що конкурс приверне увагу багатьох талановитих українців і, можливо, відкриє імена нових геніальних художників сучасності. Ідея децентралізації стріт-арту дуже актуальна для України. Якщо Київ уже давно славиться шедевральними муралами на своїх будівлях, то в невеликих містах країни ця тенденція тільки зароджується. Тому ми щасливі, що знайшли велику підтримку з боку співвітчизників, які готові допомогти зробити нашу країну ще більш прекрасною», – розповідає Катерина Тейлор, куратор конкурсу.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Біля Ради 200 мітингувальників зібрали віче і оголосили ультиматум Порошенку

У наметовому містечку розпочалося віче, на якому присутні мешканці містечка та пересічні громадяни....

Це може бути цікавим

Медична реформа: названо головне нововведення наступного року

Масштабний запуск в Україні медичної реформи заплановано на 2020 рік, але вже наступного року набудуть чинності деякі нововведення....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Стало відомо, коли в Україні істотно похолодає

В Україну йде серйозне похолодання, яке буде відчуватися вже з суботи, 21 жовтня....