Названі переможці будівництва у 2015 році

Обрано переможців конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2015 році.

Журі конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2015 році, обрало переможців у чотирьох номінаціях: об’єкти житлового будівництва; об’єкти виробничого призначення; об’єкти інженерно-транспортної інфраструктури та об’єкти громадського призначення.

 - Цей традиційний конкурс важливий та потрібний для всієї будівельної галузі. Його метою є показати роботу містобудівників, архітекторів та забудовників, які у сучасних непростих інвестиційних умовах продовжують створювати хороші та цікаві об’єкти, що можуть бути прикладом для інших, - зазначив Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В’ячеслав Негода, відкриваючи 11 липня засідання журі.

За його словами, проведення конкурсу сприяє підвищенню якості проектування будівництва, поширенню досвіду із впровадження нових прогресивних технологій, будівельних матеріалів, виробів і конструкцій, вдалих конструктивно-планувальних та архітектурних рішень, популяризації кращих об’єктів житлово-цивільного та промислового призначення.

Відповідно до рішення журі, переможцями конкурсу у номінації «Об’єкти житлового будівництва» стали проекти:

-  Будівництво багатоквартирної житлової забудови на території 3-го мікрорайону IV житлового району в м. Бровари (житловий будинок №2 по вул. Київській, 245) – перше місце.

-  Чотирьохповерховий багатоквартирний житловий будинок з мансардним поверхом (для розміщення творчих майстерень) з цокольним поверхом (для розміщення нежитлових приміщень) по вул. Гагаріна, 118-в у м. Сєвєродонецьку Луганської області – друге місце.

-  Житлово-адміністративний комплекс з підземним паркінгом по вул. Мельникова, 51 в Шевченківському районі м. Києва – третє місце.

У номінації «Об’єкти виробничого призначення»:

-  Олійноекстракційний завод по переробці соняшнику, рапсу, сої (IV черга), ІІ пусковий комплекс за адресою: 2-й км автодороги на морський торгівельний порт «Південний» на території Візирської сільради Комінтернівського району Одеської області – перше місце.

-  Реконструкція елеватора із збільшенням ємності зберігання до 75 600 тон по вул. Калініна, 18 у смт. Капітанівка Новомиргородського р-ну Кіровоградської обл. – друге місце.

-  Будівництво відділення підготовки та зберігання смоли по вул. Жовтневій, 11-Б у м. Коростені Житомирської обл. – третє місце.

У номінації «Об’єкти інженерно-транспортної інфраструктури»:

-  Пішохідні переходи закритого типу в різних рівнях із проїзною частиною просп. Газети «Правда» в м. Дніпропетровську (І черга будівництва) – перше місце.

У номінації «Об’єкти громадського призначення»:

-  Реконструкція будівлі майстерні центральної садиби, торгівельного центру, будівлі майстерні з добудовою під фізкультурно-оздоровчий комплекс з плавальними басейнами для оздоровчого плавання та ігор (аквапарк) по вул. Кам’янецька, 122 у м. Хмельницький – перше місце.

-  Будівництво ЗОШ І-ІІ ступенів на 126 учнів в с. Соколів Теребовлянського району Tернопільської області – друге місце.

-  Реконструкція поліклініки комунального закладу «Володимирецька центральна районна лікарня» під лікувальний корпус по вул. Грушевського, 39 в смт. Володимирець Рівненської області – третє місце.

 - За підсумками засідання рекомендовано вивести в окрему номінацію культові споруди та доручити ДАБІ провести додатково розгляд конкурсних пропозицій окремо по цьому питанню з подальшим винесенням на розгляд журі, - повідомила директор Департаменту державних програм та розвитку житлового будівництва Мінрегіону Наталія Козловська.

Довідка:

До складу журі конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2015 році, увійшли: Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, голова журі В’ячеслав Негода, голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України, заступник голови журі Олексій Кудрявцев, представники Мінрегіону, Академії будівництва України, ПАТ «Гіпроцивільпромбуд», ради Українського об’єднання проектних організацій будівництва, ДП «Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва «УкрНДПІцивільбуд», Конфедерації будівельників України, Національної спілки архітекторів України, ДП Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» ім. Ю.М. Білоконя.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

ТОП-3 лучших пластиковых карт Gold Mastercard и Visa Gold в долларах США

Prostobank. ua исследовал условия выдачи пластиковых карт Gold Mastercard и Visa Gold в долларах США....

Це може бути цікавим

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Дрон доставил лекарства и буррито

Компания X (изначально лаборатория Google X, но позднее она была выделена в самостоятельную компанию в составе холдинга Alphabet), представила проект беспилотных доставщи....