Активісти знайшли "дефіцитні" понад 10 тис ліжок, які "ховали" від бійців

У той час як тисячам мобілізованих воїнів-волинян не було де спати, на Волинській обласній базі спеціального медичного постачання зберігалося 10900 ліжок.

Про це повідомив депутат Волиньради Костянтин Зінкевич у facebook.

За його словами, на засіданні тимчасової контрольної комісії Волинської облради з питань проведення перевірки діяльності підприємств та установ громади області, членом якої він є, розглядали питання можливості приєднання згаданого підприємства  до “Волиньфармпостачу”.

- Для членів комісії, і тих, хто депутат першої каденції, і тих, хто вкотре обраний, стало відкриттям існування такого підприємства, як ця “спецбаза”! А найбільшим відкриттям особисто для мене стало наявність на ній усякого обладнання на мільйони і мільйони по сьогоднішнім цінам, а серед усього 10 900 ЛІЖОК !!! Пам”ятаєте, як на КПП 51-ї бригади у Володимирі-Волинському у квітні 2014-го прийшло одночасно 4000 мобілізованих хлопців?!! І їх не було де покласти спати. Не було площ у казармах, бо стальні рейки перекриття між поверхами попередній комдив зрізав, здав на металобрухт, і другий поверх перестав існувати як такий. Ще були заморозки…І тоді робили подвиги: обдзвонили волонтери усі лісгоспи Волині і протягом доби! стягнули 120 м3 дошок для виготовлення нар для спання в наметах! У 2015-му році від комбрига 14-ї бригади поступила заявка на придбання 1560 ліжок до Волиньради. Тоді у засіданні групи з приводу розподілу більше 2 млн. грн. для армії я брав участь як волонтер. Дивом вдалося стримати губернатора від подібної покупки. Юра Гусєв, заступник міністра оборони на той час, за кілька днів допоміг знайти в мінобороновських складах ліжка, передбачені для казарм 14-ки. Якийсь полковник в Міноборони, “слабое звено”, “завтикав”. Тобто, раз в рік на Волині двічі виникала катастрофічна ситуація в армії із звичайними ліжками (і не тільки), і ніхто не поінформував, не дав, не знайшов ті ліжка, які лежать на складі під носом!!! Причому, років так із 60-х… – наголошує Костянтин Зінкевич.

На його думку, війна мала стати приводом дістати із Держрезерву ці вкрай необхідні речі.

- Це не причина взяти відповідальність та ініціативу на себе? А медичного обладнання і перев’язувального матеріалу скільки… Авгієві конюшні, коротше, – закінчує свій допис депутат.

1-16

Читайте також: Проблема «кадрів» : У «ДНР» вчать стріляти дівчат і юнаків від 14 до 17 років

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Експерт: У Росії все більше проблем з ДНР-ЛНР

У Росії стає дедалі більше проблем з підконтрольністю терористів ДНР-ЛНР....

Це може бути цікавим

Декомунізація в Києві: які вулиці будуть перейменовувати

Київська міська влада опублікувала список вулиць, які найближчим часом можуть бути перейменовані....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Судебная реформа: станет ли правосудие доступным для граждан

Более того, доступ к судопроизводству усложнится, считает активист ОО «Соціальний рух», юрист Виталий Дудин....