Global Ukrainians: У Києві пройде форум експатів

15-16 липня українські лідери-експати під час III Форуму Global Ukrainians складуть рекомендації для уряду щодо більш ефективного просування інтересів України по всьому світу.

Організатори Форуму – мережа молодих високоосвічених українських лідерів-експатів, які мають міжнародний досвід та глобальне мислення. Форум Global Ukrainians створює комунікаційну платформу для українців із США, Канади, Австралії, Японії, країн ЄС, Азії, Африки та арабського світу.

Під час форуму планують визначити, як максимально ефективно слід використати інтелектуальний ресурс українських лідерів по всьому світу для реформування України.

Iніціаторка та співзасновниця Форуму Global Ukrainians Віолета Москалу наголошує: «Найважливіший ресурс для системного просування власних інтересів у світі та для реформування держави, який зараз має Україна – це українські лідери-експати, яких ми називаємо Global Ukrainians. Будучи народними послами України за кордоном, вони можуть також пришвидшити "ментальну модернізацію" країни».

Участь у Форумі візьмуть близько 100 українських експатів. Плануються виступи 50 спікерів з різних країн світу.

15 липня – офіційне відкриття форуму. Учасниками панельної дискусії будуть: Андрій Гундер, Президент Американської торгiвельної палати в Україні, Директор Українського Інституту у Лондоні (2010-2015), Лада Рослінскі, Міжнародний експерт з питань безпеки, стратегічних комунікацій та міжнародного права з акцентом на пострадянські країни, Олена Бекреньова, Директор Фонду Богдана Гаврилишина, асоційований член World Academy of Art and Science, член Українсько-Польської Ради обміну молоддю, Ізабель Дюмон, Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні (tbc), Роман Ващук, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні (tbc).

Наступного дня ключовими в роботі форуму будуть чотири панелі:

- інформаційна політика. Під час дискусії народні дипломати обговорять ключові пріоритети для державної інформаційної політики, визначать основних стейкхолдерів та презентують плани щодо глобального розвитку проекту Global Ukraine News.

- культурна дипломатія. Роль Global Ukrainians у глобальному просуванні сучасного українського мистецтва, співпраця з МЗС з питань стратегії розвитку культурної дипломатії України.

- бізнес дипломатія. Global Ukrainians створюють бізнес хаб, який запропонує інноваційний та системний підхід для просування українського експорту на світових ринках. Зокрема, йдеться про ринки Північної та Латинської Америки, країн ЄС, Азії, Австралії та Африки.

- більш ефективне просування інтересів України по всьому світу. Під час панельної дискусії будуть розробленні рекомендації для різних профільних міністерств на основі моніторингу роботи МЗС та основних проблем закордонних українців.

Міжнародна Організація Global Ukraine продовжує також роботу над створенням інноваційного цифрового університету «Глобальна Академія Реформ», що об'єднує українських вчених з визнаних міжнародних університетів (Брюссель, Страсбург, Лондон, Берлін, Вашингтон, Бостон, Нью-Йорк, Сан-Франциско, Дубаї, Гонконг, Шанхай, Мехіко, Йоганнесбург, Сідней тощо) з українськими студентами та молодими лідерами з різних регіонів України.

Також учасники форуму обговорять результати першого року роботи мережі Global Ukrainians та розроблять спільний план дій на 2016-2017 роки.

За результатами роботи буде прийнята Резолюція III Форуму Global Ukrainians, яка буде надана уряду та профільним міністерствам, разом з розробленими рекомендаціями.

Нагадаємо, I Форум Global Ukrainians відбувся 10-12 липня 2015 року в Українському Домі в Києві. За результатами його роботи ініціативний комітет та співкоординатори сесій консолідували спільне бачення стратегії народної культурної та бізнес дипломатії, і представили її під час II Форуму Global Ukrainians 31 жовтня 2015 року у Києво-Могилянській Бізнес Школі.

Захід відбудеться за адресою: Бізнес-школа МІМ, вул. Шулявська, 10/12-В.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Ученые открыли неожиданное свойство марихуаны

Группа врачей из США и Нидерландов сообщили о случае спонтанного женского оргазма как побочного эффекта от употребления каннабиса....

Це може бути цікавим

«Умные» очки превратили нос в интерфейс для смартфона

«Умные» очки превратили нос человека в интерфейс — с их помощью прикосновения и потирания носа пальцами трансформируются в соответствующие команды для смартфона....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

NaviBand: Нам очень приятно, что в Украине нас так поддержали

Что побудило вас создать свою группу? Случайная встреча нас привела к тому, что мы решили попробовать сделать одну дуэтную песню "Абдымi мяне"....