Нова партія Сакварелідзе розраховує на перемогу на виборах в Україні

Представники нової партії, про створення якої повідомив екс-заступник генерального прокурора України Давид Сакварелідзе, розраховують перемогти на виборах в Україні. Про це в коментарі виданню gordonua.com заявив колишній заступник генпрокурора країни Віталій Касько.

- Ми будемо брати участь в будь-яких виборах - дострокових або чергових. Формуємо серйозну політичну силу і розраховуємо на хороший результат на виборах , - зазначив він.

Касько підкреслив, що перебуваючи поза владою, складно змінити стан справ в країні.

- Основна наша мета - отримати інструменти для змін в державі. Я можу сказати з власного досвіду роботи заступником генерального прокурора. Коли ти відчуваєш, що начебто маєш на щось мати вплив, а за фактом тобі просто не дають нічого змінити. І якщо таких інструментів не буде, то і змін не буде в країні. Тому ми хочемо отримати такі інструменти, які дозволять нам провести реальні зміни. Щоб ми вже перестали тасувати старі політичні еліти. Ми хочемо, щоб зайшли нові політичні еліти, які не на словах, а на ділі змінили країну, - заявив співрозмовник.

За його словами, в партії немає конкретного лідера.

- Партія буде правоцентристська. У нас немає однієї людини, який є лідером - є група ініціативних людей. У нас на цей рахунок демократія. Те, що немає одного чітко визначеного лідера, я вважаю, на даному етапі позитивним моментом. Йде створення партії, працює ініціативна група і лідери визначаться за результатами цієї роботи, - зазначив Касько.

Він підкреслив, що для партії важливо зібрати людей, яким суспільство довіряє.

- Наше завдання - не назбирати якомога більше зірок, а щоб до складу цієї політичної сили не потрапили ті люди, які викликають у суспільства недовіру , - заявив співрозмовник.

Також він розповів про фінансування нової політсили.

- З олігархами ми ніяк не пов'язані.  Що стосується фінансування, то за дуже короткий проміжок часу до нас звернулася велика кількість людей, готових брати активну участь в Києві і регіонах, а також готових фінансувати. Це, як правило, малий і середній бізнес. Хто чим може - готовий допомогти. Тому що всім вже набрид цей порочний круг, який існує зараз, - зазначив Касько.

Крім цього, він додав, що нова партія співпрацює з Одеським губернатором Михайлом Саакашвілі. За словами Каська, він їх повністю підтримує.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Начальник исправительной колонии покончил с собой

Накануне в Полицкой исправительной колонии №76, которая располагается в Ровенской области, застрелился заместитель начальника отдела охраны....

Це може бути цікавим

ФИФА объявила трех претендентов на премию "лучший игрок года"

ФИФА объявила трех финалистов на премию лучшего игрока по итогам 2017 года....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

У Херсоні з 5 поверху обірвався ліфт з двома дітьми

21 вересня в Херсоні в будинку по вулиці Лавреньова з 5-го поверху впав ліфт, в якому знаходилися діти....