НБУ: Створено платіжну систему, недоступну для хакерів

Національний банк (НБУ) обіцяє, що всі персональні дані громадян, які отримуватимуть адміністративні послуги за допомогою ідентифікації в системі BankID, будуть повністю захищені.

Про це заявив начальник відділу технічного супроводу учасників платіжної системи НБУ Андрій Клубань під час круглого столу, організованого "Фінансовим клубом".

«Це не буде системою, яка збирає персональні дані. У каналі зв'язку, навіть у самого регулятора, даних про клієнтів у відкритому вигляді не буде», - говорить він.

«BankID буде використовуватися як світч, тому красти просто нічого. Бази даних знаходяться у банків, а через нас вони проходять транзитом до суб'єктів надання адмінпослуг», - пояснив керівник проектів і програм управління стратегії та реформування банківського сектора НБУ Валерій Майборода.

Учасники ринку також не бачать небезпеки для клієнтів банків, які підключаться до системи BankID. «Ми розуміємо, наскільки ця технологія спростить ситуацію, а принципових ризиків в ній я бачу», - зазначив директор Центру економічних досліджень і прогнозування «Фінансовий пульс» Сергій Мамедов.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Харькове во время сдачи ВНО одна из выпускниц начала рожать

В Харькове во время сдачи ВНО одна из выпускниц начала рожать....

Це може бути цікавим

Ученые предупредили о смертельной опасности шашлыка

Китайские ученые предупредили об опасности употребления в пищу приготовленного на углях мяса, пишет Environmental Science & Technology....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Найближчим часом Київ може накрити гроза

У найближчу годину з утриманням до кінця доби 24 травня у столиці очікується гроза....