НБУ: Створено платіжну систему, недоступну для хакерів

Національний банк (НБУ) обіцяє, що всі персональні дані громадян, які отримуватимуть адміністративні послуги за допомогою ідентифікації в системі BankID, будуть повністю захищені.

Про це заявив начальник відділу технічного супроводу учасників платіжної системи НБУ Андрій Клубань під час круглого столу, організованого "Фінансовим клубом".

«Це не буде системою, яка збирає персональні дані. У каналі зв'язку, навіть у самого регулятора, даних про клієнтів у відкритому вигляді не буде», - говорить він.

«BankID буде використовуватися як світч, тому красти просто нічого. Бази даних знаходяться у банків, а через нас вони проходять транзитом до суб'єктів надання адмінпослуг», - пояснив керівник проектів і програм управління стратегії та реформування банківського сектора НБУ Валерій Майборода.

Учасники ринку також не бачать небезпеки для клієнтів банків, які підключаться до системи BankID. «Ми розуміємо, наскільки ця технологія спростить ситуацію, а принципових ризиків в ній я бачу», - зазначив директор Центру економічних досліджень і прогнозування «Фінансовий пульс» Сергій Мамедов.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Расстрел морпехов в зоне АТО: появились подробности

В командовании Военно-морских сил ВСУ опровергают информацию о том, что причиной расстрела четверых военнослужащих 36-й отдельной бригады морской пехоты в районе п....

Це може бути цікавим

Коли в Україні настане справжня весна

У 2018 році весна в Україні повинна настати "в нормальні терміни"....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

В Тернополе студенты продавали украинок в сексуальное рабство в Турцию и ОАЭ

Полиция задержала в Тернополе двоих студентов, которые продавали украинок в затруднительном положении в сексуальное рабство в восточные страны....