У Києві пройде IX Міжнародний гольф-турнір

2 липня 2016 року у головній арені престижного гольф-клубу «Golfstream» відбудеться щорічний IX Міжнародний гольф-турнір.

Масштабна елітна подія під патронатом Київського Сигарного Клубу по праву є одним з найбільш значущих заходів світського і культурного життя країни.

В черговий раз гольф-турнір на призи Київського Сигарного Клубу стане вкрай затребуваним і ефективним майданчиком для бізнес-знайомств, зустрічей друзів і членів Сигарного Клубу. Традиційний турнір, який вважається одним з найбільших в Україні, збагачує цю спортивну культуру, позиціонуючи гольф не тільки як захоплююче спортивне змагання, а й як чудовий засіб для проведення насиченого і різноманітного дозвілля всією родиною. Щорічно зростає склад партнерів, а престижність змагання підтверджують своєю участю і спонсорською підтримкою знамениті бренди. У заході беруть участь понад 100 спортсменів і безліч гостей, серед яких власники і топ-менеджери українських і зарубіжних компаній, відомі політики, представники мистецтва, а так само провідні ЗМІ.

Організатори IX Міжнародного гольф-турніру підготували насичену програму:  гостей очікує школа гольфу для початківців, турнір на тривалість сигарокуріння, виступи артистів, лотерея з призами від партнерів і, звичайно ж, нагородження тріумфаторів. Для самих маленьких гостей організатори підготували спеціальну програму, яка не залишить байдужим навіть самого вимогливого батька.

Голосом заходу стане ведучий радіостанції «Хіт ФМ» та ТРК «Україна» - Володимир Остапчук. Музичне супроводження подарують маестро Олексій Коган і неповторний колектив «Jazz in Kiev», які порадують глядачів відомими і улюбленими хітами в стилях lounge, bossa nova і Jazz.

Київський Сигарний Клуб - це найстаріший приватний клуб в країні, членами якого є успішні і впливові чоловіки. Це неформальне об'єднання, з більш ніж сторічною історією, ділової та творчої еліти Києва та України.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

ТОП - 20 лучших кредитов наличными сроком на 3 года

Prostobank. ua исследовал условия предоставления кредитов наличными сроком на 3 года в национальной валюте....

Це може бути цікавим

NaviBand: Нам очень приятно, что в Украине нас так поддержали

Что побудило вас создать свою группу? Случайная встреча нас привела к тому, что мы решили попробовать сделать одну дуэтную песню "Абдымi мяне"....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

НАБУ открыло дело против Левочкина

Национальное антикоррупционное бюро Украины начало уголовное производство по расследованию возможной коррупции в действиях бывшего главы администрации президе....