День води: Топ-8 причин пити воду

В Україні вода фігурує у багатьох культурних звичаях та релігійних святах. Так, на третій день Трійці українці традиційно відзначають День води. Це слов’янське свято – чудовий привід, щоб нагадати: вода завжди залишалась і завжди є найважливішим елементом здорового життя кожної людини. Правильне дотримання водного балансу може покращити самопочуття, додати природної краси та навіть запобігти всіляким хворобам. Чим саме вода може бути корисна для вашого організму? Залізні аргументи переконають будь-кого!

• Мозок Іноді так важко сконцентруватись на важливих речах через відчуття втоми, нестачу енергії, елементарну забудькуватість… Як не дивно, причиною усіх цих проблем може бути зневоднення організму. При чому втрата лише 1-2% маси тіла негативно впливає на здатність концентруватися, а втрата більше 2% від маси тіла через зневоднення може вплинути і на інші функції мозку, у тому числі – погіршити пам’ять.

• Клітини Наш організм нізащо не обійдеться без вуглеводів, вітамінів, мінералів та інших поживних речовин. Саме їх (разом із киснем) доставляє вода до кожної клітинки тіла. Потім клітини виробляють енергію, а отже – ми отримуємо заряд сил та бадьорості!

• Шлунково-кишковий тракт Вода грає важливу роль у перетравленні їжі і засвоєнні поживних речовин з шлунково-кишкового тракту. Завдяки рідині речовини всмоктуються у кров і доставляються до клітин. А от якщо вживати недостатню кількість води, то процес травлення уповільнюється, що призводить до порушень роботи кишечника.

• Серце Здоров’я серця напряму залежить від кров’яного тиску. Саме вода сприяє контролю кров'яного тиску в межах здорового діапазону. Зневоднення може привести до збільшення частоти серцевих скорочень і падіння тиску, тому людям із проблемами серцево-судинної системи особливо важливо контролювати свій водний баланс.

• Нирки Звісно ж, вода відіграє чи не найважливішу роль у роботі нирок. Завдяки ниркам виділяються шкідливі продукти і надлишок поживних речовин із сечею. Нирки регулюють рівень води в організмі шляхом збільшення або зменшення сечовипускання.

• М'язи і суглоби Якщо ви скаржитесь на болісні відчуття у м’язах та суглобах, рішення може виявитись украй прости: потрібно більше пити! Вода діє як мастило для м'язів і суглобів; це сприяє пружності суглобів і правильній роботі м’язів.

• Шкіра Вода може ще й додавати природної краси. Так, наприклад, достатня гідратація допомагає зволожити тканини організму і зберегти еластичність, м'якість і забарвлення шкіри.

• Температура Врятувати нас від перегріву – ще одне покликання води в організмі. Вода регулює загальну температуру тіла, допомагаючи розсіювати тепло. Якщо стає занадто спекотно, вода виділяється через піт і випаровування поту з поверхні шкіри позбавляє тіло надмірного тепла.

Якщо ви стикались бодай із однією з перелічених проблем – не гайте часу! Мерщій випийте склянку води та зробіть це щоденною корисною звичкою

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Що потрібно пенсіонеру для виїзду за кордон, - поради експертів

Трапляється так, що літні люди на старості років переїжджають на постійне проживання за кордон до своїх дітей....

Це може бути цікавим

В Киеве автохам припарковался прямо посреди дороги

Вчера, 19 сентября, в Киеве заметили автомобиль, который был припаркован прямо посреди проезжей части....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

NaviBand: Нам очень приятно, что в Украине нас так поддержали

Что побудило вас создать свою группу? Случайная встреча нас привела к тому, что мы решили попробовать сделать одну дуэтную песню "Абдымi мяне"....