У "ДНР" взяли під "державний" контроль ювелірів

\'\'\'\'\'\'
\r\n

Наприкінці 2015 роки перед наближеними глави «республіки» було поставлене ​​завдання, взяти під «державний» контроль весь ювелірний бізнес, що знаходиться на території «республіки» для отримання доходів у казну. Щоб продовжувати свою роботу на непідконтрольною території, підприємців зобов\'язали ділитися.

\r\n

Про це розповідає сайт «Відновлення Донбасу».

\r\n

З цією метою в березні 2016 рік «влади республіки» прийняли рішення провести обов\'язкове таврування і біркування всіх ювелірних виробів, товарів з дорогоцінних металів, які знаходяться в обороті або торгівлі на території \"ДНР\". Далі на це підприємцям всього три місяці. Так, згідно з наказом до 1 червня 2016 року всі власники ювелірних магазинів, ломбардів повинні надати свій товар для перевірки в «державні» органи контролю \"ДНР\" для аналізу проби металу і обов\'язкової клеймовки ювелірних виробів.

\r\n

Крім того, всі підприємці повинні подати заяву для «реєстрації в ДНР», для того, щоб «легально» продавати ювелірні вироби на території «республіки». Торгівля коштовностями після 1 червня 2016 роки без занесення підприємців в «реєстр (як суб\'єктів господарської діяльності) Мінфіну ДНР», а також при відсутності обов\'язкового таврування і біркованія виробів, вважається протизаконною.

\r\n

«Влада ДНР» пояснюють своє нововведення, турботою про своїх громадян і захистом прав споживачів. Нібито заходячи в ювелірний магазин, покупець не повинен сумніватися в автентичності придбаних золотих прикрас. До того ж, такий механізм контролю і спеціальний облік, на думку «керівництва ДНР», запобіжить незаконний обіг дорогоцінних металів на території \"ДНР\" і легалізує торгівлю ювелірними виробами. Насправді, такий крок - спосіб заробити на простих громадянах.

\r\n

Однак, в умовах високих цін, попиту на ювелірні вироби в «республіки» немає. І навряд чи він з\'явиться найближчим часом!  Вибір прикрас великий, тільки ціни зросли за останні два роки.

\r\n

Так, вартість одного грама золота найнижчою 375 проби починається від 2500 - 3760 рублів (1000 - 1504 грн.), Ціна за 585 пробу варіюється від 3000-4500 рублів за грам. У гривнях це приблизно 1200-1800 гривень за місцевим курсом. Причому продають українське золото довоєнних років, як виготовлене місцевим ювелірним заводом Донецька, так привезене з ювелірних заводів Харкова, Києва. До війни вартість таких виробів була в рази нижче, ніж сьогодні. Деякі підприємці поступово починають наповнювати свої вітрини і товарами, виробленими російськими заводами.

\r\n

Читайте також: Російський фанат, який бив людей у Марселі, до цього воював за «ДНР»

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

"Крым": вышибающая слезу мелодрама об аннексии

Кремль хочет разбудить патриотические чувства в россиянах с помощью кинохитов....

Це може бути цікавим

Украина оштрафовала авиакомпании РФ почти на 3 млрд грн

Государственная авиационная служба (Госавиаслужба) Украины за период введения санкций против авиакомпаний, нарушивших воздушное пространство Украины, применила ....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

На озере Лебединое обустроят пляж

Прибрежную зону озера Лебединое вскоре ожидает капитальный ремонт....