9 причин чому ґаджети є небезпечними для дитини

Ми вже звикли, що навіть маленькі діти досить-таки швидко вчаться поводитися з планшетами та смартфонами, до того ж для них створюється безліч яскравих і захоплюючих ігор і додатків. Але наскільки небезпечний насправді приховують в собі новомодні ґаджети?

1. Швидке зростання мозку З народження і до 2 років мозок дитини збільшується в розмірі втричі і продовжує рости аж до 21 року. Вплив сучасних ґаджетів на що розвивається головний мозок (стільникові телефони, інтернет, телебачення) ще більше прискорює його розвиток - але це не завжди добре. Як було виявлено в ході досліджень, використання ґаджетів може привести до синдрому дефіциту уваги, когнітивним затримок розвитку, складнощів в навчанні і до істерик.

2. Затримка в розвитку Рух - запорука здоров'я, до того ж воно посилює увагу і здатність до навчання. Але захоплені сучасними іграшками діти рухаються набагато менше - і, як наслідок, починають відставати в розвитку.

3. Проблеми із зайвою вагою Вчені також з'ясували, що зайва вага у дітей корелює з часом, проведеним за відеоіграми і переглядом телепередач. Так, діти, яким дозволено використовувати різні ґаджети в власних спальнях, на 30% частіше страждають ожирінням. У свою чергу, у 30% дітей з ожирінням найімовірніше почнеться діабет, до того ж повні люди більшою мірою схильні до раннім інсультів і серцевих нападів.

4. Нестача сну 60% батьків не стежать за тим, скільки часу проводить їхня дитина з ґаджетами. Звичайно діти засиджуються допізна і не висипаються, збивають свій графік або навіть страждають безсонням - все це не кращим чином впливає на їхнє здоров'я.

5. Психічні захворювання Численні дослідження також стверджують наступне: надмірне використання сучасних іграшок і пристроїв може стати причиною виникнення дитячої депресії, тривоги, синдрому дефіциту уваги, аутизму, біополярних розладіф, психозу та інших проблем в поведінці дитини.

6. Агресія Маленькі діти з їх слабкою і слабкою психікою особливо сильно схильні до того, що показують телебачення і гри, де нерідко можна побачити сцени вбивств, нанесення каліцтв, тортури і згвалтування. Безумовно, це призводить до розвитку агресії у дітей.

7. Інформаційне перевантаження Величезна кількість інформації (наприклад, зі ЗМІ) також може вплинути на розвиток синдрому дефіциту уваги, а також привести до зниження концентрації і погіршення пам'яті. В кінцевому рахунку дітям стає складно зосередитися і нормально вчитися.

8. Прихильність до ґаджетам Трапляється так, що батьки все більше і більше часу проводять зі своїми ноутбуками і смартфонами, в той час як на спілкування з дітьми у них просто не вистачає часу. Якщо ж немає прихильності до батьків, то деякі діти можуть знайти розраду в сучасних іграшках і отримати справжню залежність від них.

9. Радіаційне випромінювання Діти набагато чутливіші дорослих, до того ж їх мозок і імунна система продовжують розвиватися. Тому варто звертати увагу навіть на можливий ризик - таким, наприклад, є радіаційне випромінювання від стільникових телефонів. Всесвітня організація охорони здоров'я віднесла їх і інші бездротові пристрої до категорії 2В - можливий канцероген.

Всі ці можливі наслідки - привід задуматися про здоров'я і майбутнє ваших дітей. Це не означає, що їх потрібно повністю захистити від сучасних технологій, але спробуйте подарувати їм щось яскраве і безтурботне дитинство з живим спілкуванням, іграми, прогулянками і книгами, яке було у вас самих.

Джерело: adme.ru.

Читайте також: Маєте побачити: У Бордо збудували музей для любителів вина

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Робот-садовник поливает и защищает растения от вредителей

Тем, кто любит возиться в саду, робот GardenSpace не нужен — они и сами в состоянии вовремя полить растения и защитить их от вредителей....

Це може бути цікавим

Что Путин должен делать с войной в Украине? Учиться у Ленина

"Хотя Мавзолей Владимира Ленина, лидера русской революции, остается на прежнем месте на Красной площади, а планы захоронить его тело давно отложены, руководство ст....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Стало відомо, коли в Києві почнеться справжня зима

Кліматологи повідомляють, що 23 жовтня у Києві вперше цієї осені температура повітря знизилася до -1,9 ºС....