Завдяки моніторингу споживання електроенергії Львів за рік зекономив 18 млн. гривень

У Львові створено перший бізнес-інкубатор «Startup Depot». Його роботу за минулий рік було презентовано в рамках семінару з обміном досвідом переможців у 2015 року за темою «Стимулювання економічної активності, створення робочих місць» в рамках реалізації Конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування». Відтак, завдяки щоденному моніторингу споживання електроенергії у бюджетних установах міста Львова економія за рік становить  18 млн. гривень.

Під час семінару фіналісти конкурсу ознайомилися із іншими проектами переможців конкурсу. Зокрема, презентовано практику підвищення економічної активності через використання електронних сервісів та мобільних додатків Івано-Франківщини. Вона орієнтована на впровадження сучасних інформаційних технологій для надання послуг, наприклад «Електронний персональний кабінет» на сайті Центру надання адміністративних послуг. Також практика дає можливість залучення інвестицій і розвитку туристичної галузі наприклад. Приміром -  мобільні додатки «Мобільний Івано-Франківськ» та  «Івано-Франківськ для туристів».

В свою чергу представник м. Нікополь поділився досвідом діяльності Центру підтримка бізнесу. Наразі  створено 120 нових робочих місць. Центр дає змогу підприємцям отримати безкоштовні консультаційні послуги та ознайомитись із інформацією про об’єкти нерухомості, які можна використовувати у підприємницькій діяльності. Значна увага приділяється проблемам розвитку жіночого підприємництва. На сьогодні експерти Центру проводять підготовчу роботу щодо створення у місті Індустріального парку.

Крім того, в рамках заходу було презентовано практику «Партнерство заради розвитку економіки». Також було презентовано напрацювання в напрямі розвитку промислового виробництва, підвищення активності малого і середнього бізнесу орієнтованого на зниження безробіття в місті Тростянець.

Під час заходу ознайомлено із практикою «Стратегія сталого розвитку Снітківської територіальної громади 2012-2020 роки». У сфері промислового ягідництва та садівництва із сучасними системами крапельного зрошення  залучено понад 18 млн. грн. приватних інвестицій та створено 50 постійних робочих місць і 200 вакансій на період сезонного збирання врожаю.

Нагадаємо,  організатором Конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» третій рік поспіль є Мінрегіон з програмою РЄ «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».

Крім того Мінрегіоном та Програмою Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні»  у 2016 році оголошено Всеукраїнський конкурс журналістських робіт за тематикою «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

Наступний семінар з обміну досвідом переможців Конкурсу 2015 року відбудеться 5-6 липня цього року в м. Житомир та смт Нова Борова.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

На Заході вказали на важливу проблему України

Уряд України залишається недієздатним дотримуватися принципів верховенства закону, незважаючи на систематичну боротьбу з корупцією....

Це може бути цікавим

Церетелі шокував мережу висловлюванням про Сталіна

Скульптор і художник Зураб Церетелі, який є автором нового бюсту Йосипа Сталіна, здивував користувачів мережі своїм висловлюванням про радянського диктатора....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

У Німеччині виявили фрагмент Біблії Гутенберга

У Державній бібліотеці Аугсбурга (Німеччина) виявили цінний зразок книги першодрукаря Йоганна Гутенберга....