Сервіс пошку лікарів хоче уберегти українців від раку шкіри

Ініціатор кампанії - сервіс пошуку лікарів DOC.UA, який об'єднав безліч клінік для надання українцям первинних консультацій родимок, новоутворень і отримання інформації про запобігання розвитку раку шкіри в літній період.

«Літо - дуже підступний період, коли загострюється ризик розвитку раку шкіри під впливом сонця. І навіть якщо людина живе в місті і не проводить багато часу на сонці, то все одно схильна до розвитку новоутворень на шкірі, які призводять до онкології шкіри і меланоми, - зазначає Сергій Казанцев, керівник сервісу DOC.UA і ініціатор кампанії, - наша мета в цієї кампанії - дати людям більше інформації про ризики, а також спонукати їх пройти перевірку і отримати консультацію лікаря. 15 хвилин консультації і дерматоскопія можуть реально врятувати життя».

«Дні здорової шкіри» пройдуть з 15 по 22 червня. Освітню інформацію про розвиток раку шкіри, превентивні заходи, а також список місць (клінік, які приєдналися до кампанії), де можна пройти обстеження можна буде отримати на порталі DOC.UA

Щорічно меланому виявляють у 200 000 чоловік у всьому світі, в Україні цей показник сягає понад 23 тисяч осіб. Смертність від меланоми сягає 80%.

Статистика:

Меланома - одна з найбільш злоякісних пухлин. Небезпека меланоми полягає в тому, що вона протікає швидкоплинно і часто виявляється на пізніх стадіях. Результатом даного захворювання є низький відсоток виживання. Щорічно у всьому світі лікарі діагностують приблизно 200 000 нових випадків меланоми. Крім того, в 2011 році зафіксовано 2,8 мільйона випадків захворювання плоскоклітинний рак і 10 мільйонів випадків базальноклітинного раку.

Статистика показує, що кількість злоякісних захворювань шкіри рік від року зростає не тільки в усьому світі, але і в Україні. Дані за 2013 рік показали 23 738 випадків захворювання на рак шкіри і меланому. А це значить, що злоякісні новоутворення шкіри тепер є найпоширенішим видом онкології в Україні. Всесвітня організація охорони здоров'я у своїй програмі по боротьбі з раком дає чіткі рекомендації і підкреслює, що раннє виявлення раку значно підвищує шанси для успішного лікування.

Дослідження показали, що якщо людина отримала мінімум 5 сонячних опіків в проміжку з 15 по 20 років, то шанси захворіти на рак шкіри збільшуються в 2 рази (на 80%). Найбільш часто у любителів сонця розвивається меланома і базальноклітинний карцинома.

Регулярний огляд у дерматолога і знання про захворювання, методи профілактики і самодіагностики можуть гарантувати практично 100% захист від захворювання.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Волкер: США могут гарантировать Путину, что России станет хуже

Развертывание миротворческой миссии ООН на Донбассе может заставить российские войска покинуть Восток Украины....

Це може бути цікавим

Ярославский попросил Порошенко вывести игорный бизнес из тени

Президент инвестиционной группы DCH, бизнесмен Александр Ярославский убежден, что в Украине для борьбы с коррупцией необходимо детенизировать игорный бизнес....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Девушка из -за гаджета попала под трамвай в Харькове

В Харькове на улице Шевченко девушка, засмотревшись в мобильный телефон, попала под трамвай....