BRUTTO & LYAPIS повернулися з тріумфальних гастролей в Німеччині

9 червня дружний колектив виступив в Берліні, а 10 червня був підкорений Гамбург.

Як відомо, минулий тур гурту був скасований через наклеп на адресу артистів. У цьому турі все пройшло "на ура". Повні зали. Захоплення публіки:

«Концерт реально супер!!! Віддача і енергетика! Хлопці не щадили ні себе, ні публіку» (Берлін) «Вікенд стартував просто чудово - вчора пощастило побувати на концерті BRUTTO в Гамбурзі! Позитивні емоції досі переповнюють!»(Гамбург) Ось що пише лідер гурту Сергій Міхалок:

«Скільки отрути і зловтіхи було в минулому році в зв'язку зі скасуванням туру BRUTTO по Німеччині! Як всі захоплювалися принциповою Європою, яка не пустила банду «головорізів і виродків» на територію перемігшої демократії... Шакали підвивали брехливому і підлому Шерхану! Бруд, брехня і образи рікою лилися на субкультурних сайтах і пабліках... І ось BRUTTO зіграли два чудових концерти в Берліні і Гамбурзі! Переповнені клуби, атмосфера миру і добра, безпека і душевна теплота! Ми готувалися до провокацій, а нас зустріли з повагою і любов'ю! Я не знаю, скільки нових ворогів з'явилося у нас за рік, але друзів точно стало в десятки разів більше! Тепер нас не зламати і не зупинити. Спасибі всім, хто допоміг влаштувати свято BRUTTO в Німеччині!» А закінчився цей міні-тур абсолютним рекордом: за словами організаторів, виступ BRUTTO & LYAPIS на фестивалі PORTO FRANKO FEST в Івано-Франківську відвідало понад 30 тис. глядачів! Саме стільки людей зібралося на головній площі міста - Вічевому Майдані. Це також стало рекордом для міста і площі, яка вперше за 10 років приймала такий масштабний концерт. Літо група планує провести ударно - попереду більш 20 виступів на найбільших фестивалях і сольних концертах.

Восени у BRUTTO заплановані гастролі в США, Канаді і Європі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

Дэвид Линч приедет в Киев, чтобы открыть свой фонд

Напомним, что впервые Линч приезжал в Украину еще в 2009 году....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

В России мужчина убил гадалку после 20 лет сеансов

В российском городе Волгоград пенсионер убил гадалки, услугами которой он пользовался 20 лет....