Фітнес-центр відмовив хлопчикові у відвідуванні басейну через батьків-інвалідів

У Києві виник скандал через 4-річного хлопчика, якому не хотіли давати абонемент на заняття в спорткомплексі Sport Life. Про це в Facebook пише киянка Iryna Arslan.

- У мого сина є друг. Чудовий хлопчик, виховується в дивовижній родині. Справа в тому, що і тато і мама хлопчика – люди з особливими потребами, які пересуваються в інвалідних колясках. У цього хлопчика часто відбуваються бронхоспазми, тому йому лікарі рекомендували займатися плаванням. Звичайно ж, зупинилися на Sport Life (на Дніпровській Набережній, 19а). Він зовсім поруч, добре обладнаний, пропонує широкий спектр послуг. І ось, його батьки, знаючи, що я клієнт цього клубу, і мій син там займається плаванням, попросили мене туди з ними сходити, щоб придбати абонемент для занять їх хлопчика (в Sport Life, що знаходиться поруч, на візку заїхати неможливо, тому моя роль полягала в тому, щоб покликати кого-то для проведення переговорів). Ми знали, що за правилами цього клубу, для того, щоб дитина могла там займатися, потрібно, щоб у когось із батьків був абонемент Sport Life. Але сподівалися, що здоровий глузд переможе, і так як не тато, ні мама не можуть навіть туди всередину потрапити, то знайдеться якесь рішення: або дитині продадуть окремий абонемент, і тоді вони будуть користуватися послугою "супровід" (за окрему плату дитини зустрічають і проводять в басейн, а після заняття виводять до батьків – це стандартна послуга Sport Life), або ж, у крайньому випадку, під'єднають до мого абонементу, тоді б і я могла його приводити (юридично це можна було б оформити через нотаріальну довіреність), – пише дівчина.

За словами Ірини, до неї вийшла співробітниця відділу продажів, яка повідомила, що вона не уповноважена порушувати правила, але напише лист керівництву, де опише ситуацію, і якесь рішення знайдеться. Щасливі батьки взяли розклад занять і поїхали планувати, які заняття тепер їх синочок зможе відвідувати.

Однак в той же вечір родина отримала повну відмову. "До розмови підключився начальник відділу продажів Едуард. "Ні! Дитина може займатися тільки, якщо батьки є членами клубу". "А якщо батько придбає абонемент, нехай і ніколи ним не скористається?". "Ні! Він не зможе сюди потрапити для підписання договору".

Трохи пізніше Ірина повідомила в соцмережі, що їй передзвонив асистент директора відділу продажів зі спорткомплексу із запевненням, що хлопчика готові прийняти.

У самому Sport Life від коментарів навідріз відмовилися.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Названы сроки и причина гибели человечества

Эксперт Джон Сотос из Национальной гвардии Калифорнии в Сакраменто полагает, что главная угроза человечества заключается в повсеместном распространении биотехн....

Це може бути цікавим

Украинцы смогут заказать справку об отсутствии судимости онлайн

Министерство внутренних дел запустило новый онлайн-сервис для получения справки об отсутствии судимости....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Угорщина хоче обговорити з Гриневич закон про освіту

Глава Міністерства людських ресурсів Угорщини Золтан Балог звернувся з офіційним листом до міністра освіти і науки України Лілії Гриневич і попросив про особисту....