По-звірячому побитий хлопчик згадав своє ім'я

Знайдений напередодні в Одесі хлопчик, якого з травмою голови та численними забоями госпіталізували, назвав своє ім'я.

Як повідомляє ТСН, себе він назвав Вовою. Однак ні свого віку, ні прізвища, ні імен батьків дитина назвати не змогла. На питання, де болить, показує, мовляв, скрізь. Хлопчик їсть і не може насититися. За словами лікарів, він голодував. Медики вважають, що малюк пережив великий стрес.

"Його знайшли у приватному секторі на околиці Одеси. Рано вранці по вулиці брів маленький хлопчик, весь у синцях і синцях, майже роздягнений. Дитині на вигляд 3-4 роки, хлопчик був побитий і знесилений. Сам він ні про себе, ні про свою сім'ю нічого розповісти не може. Знайшов малюка випадковий перехожий. Побачивши самотню дитину о п'ятій ранку, чоловік зателефонував у поліцію. Зараз дитина в реанімації. Він перебуває у важкому стані. До того ж на ньому сліди неодноразових побоїв. Зараз поліція шукає сім'ю або опікунів дитини", - йдеться в сюжеті телеканалу.

"Їхав з роботи. Чотири, початок на п'яту ранку. Вже почало світати, в темряві, втомлений - думав, собака чи що. Придивився - дитина. Голова перев'язана, весь синій, в крові, побитий. Намагався знайти батьків, думав, десь поруч. Домогтися щось від дитини було важко - викликав поліцію, дочекався, викликали швидку", - розповів одесит Олександр Бекасов, знайшов хлопчика.

Малюка відразу направили в реанімацію. Лікарі кажуть, що дитина в жахливому стані. "Доставлений в дуже важкому стані. З явищами зневоднення і досить великою втратою маси тіла, а також численними забоями тіла різного ступеня давності, рубаною раною волосистої частини голови і скальпованими ранами лобових відділів обличчя", - розповів каналу ординатор відділення реанімації Одеської обласної дитячої клінічної лікарні Володимир Гатцук. За його словами, дитині вже краще. "Гемоглобін при надходженні був 38 при нормі 120. Хлопець не їв і не пив тривалий час. І це хронічно відбувалося. Є такий діагноз у даній ситуації - жорстоке поводження дорослих з дітьми. Це знущання", - говорить медик.

Жителі вулиці, де знайшли хлопчика, добре знають один одного. Тому відповідають впевнено - дитина не звідси. Як малюк потрапив на вулицю, ніхто не бачив. Тільки чули крики вночі. "Вночі чула крики. Це було близько третьої години ночі. Шум такий, чоловік матюкався, плач дитини. Хвилин 10-15 і все стихло. Але собаки сильно метушилися. Вранці говорять за дитину - я була в шоці ", - зізнається одеситка Марія Алафардеева.

Після обіду в райадміністрацію надійшло електронного листа. Автор пише, що він побачив фото хлопчика в інтернеті і впевнений, що це його син, якого два роки тому забрала дружина. "На даний момент співробітники поліції перевіряють цю інформацію. Він залишив свої координати. Будемо встановлювати родинні зв'язки. Якщо підтвердяться, дитину передадуть батькові", - говорить начальник служби у справах дітей Одеської міськради Ірина Дамаскіна.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Где ждать самых прорывных технологий, - мнение эксперта

Qualcomm знает в какой области теперь ждать прорывных инновацийГенеральный директор компании Qualcomm признал, что самые передовые технологии в настоящий момент тестиру....

Це може бути цікавим

NaviBand: Нам очень приятно, что в Украине нас так поддержали

Что побудило вас создать свою группу? Случайная встреча нас привела к тому, что мы решили попробовать сделать одну дуэтную песню "Абдымi мяне"....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

«Нафтогаз» подал иск на $ 5 млрд против России в суд в Гааге

Компания «Нафтогаз Украины» подала в трибунал, сформированного при Постоянной палате Третейского Суда в Гааге, иск против России о возмещении убытков из-за потери....