Медики розповіли, як не треба доглядати за ротовою порожниною

Група британських стоматологів назвала шість найпоширеніших помилок по догляду за ротовою порожниною.

Відомо, що кожній людині хочеться мати здорові зуби і сяючу посмішку. Тому багато хто використовує відбілюючі зубні пасти, ополіскувачі та інші новомодні засоби. Але стоматологи впевнені, що такий щоденний догляд навпаки руйнує зуби і може призвести до серйозних проблем, пише НВ з посиланням на The Daily Mail.

Топ-6 помилок по догляду за порожниною рота

1. Використання електричної щітки

Як стверджують медики, майже всі люди користуються такими щітками абсолютно неправильно, тому не тільки не отримують ніякого ефекту, але й шкодять яснам. Насправді щетина повинна легко торкатися зубів, але ні в якому разі не можна натискати на них.

2. Відбілююча зубна паста

Регулярне використання будь-яких відбілюючих паст може призвести до стоншення емалі, що загрожує підвищенням чутливості. Крім того, колір зубів залежить від якості і кольору дентину, який знаходиться під емаллю. Тому, відбілити зуби допоможе тільки професіонал.

3. Ополіскування водою

Медики стверджують, що ополіскування зуби водою відразу після чищення зводить на нівець всю користь фториду - головного компонента паст. Щоб речовина благотворно діяла на зуби протягом декількох годин, стоматологи радять обполіскувати рот спеціальним безалкогольним ополіскувачем.

4. Старанна чистка

Неправильна техніка чищення зубів і надмірні зусилля можуть призвести до пошкодження ясен. У такому разі стоматологи рекомендують приділити увагу не силі натискання на зуби щіткою, а саме техніці, яка дозволить вичистити зуби в найбільш важкодоступних місцях.

5. Горизонтальне чищення зубною ниткою

Як стверджують фахівці, багато хто чистить між зубами горизонтальними рухами, але це може призвести до захворювання ясен. Насправді, область між зубами прочищається тільки вертикальним рухом зверху вниз.

6. Невідповідний час для чищення зубів

Багато хто вважає, що можна чистити зуби в будь-який час, не дивлячись ні на що. Медики попереджають, що для цього потрібно обирати правильний час, наприклад, категорично не можна чистити зуби після вживання цитрусових або вина, оскільки вони пом'якшують емаль. У такому випадку чистка призведе до руйнування зубів. Стоматологи рекомендують почекати не менше тридцяти хвилин.

7. Нетривала чистка

Як показують дослідження, близько 43 відсотків людей витрачають на чищення зубів менше 45 секунд. Медики запевняють, що цього часу недостатньо, щоб повноцінно очистити ротову порожнину. Для максимального ефекту фахівці радять чистити зуби не менше двох хвилин.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Российский "Сбербанк" закроет свои отделения в Европе из-за санкций

"Сбербанк России" не выдержав контроля со стороны Европейского центрального банка и работу под санкциями, решил уйти из некоторых европейских стран....

Це може бути цікавим

ФИФА объявила трех претендентов на премию "лучший игрок года"

ФИФА объявила трех финалистов на премию лучшего игрока по итогам 2017 года....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Google построит собственный город будущего

Похоже, что корпорация Google всё же прислушается к совету Павла Дурова насчёт создания в будущем собственного независимого государства....