Україну популяризуватимуть у світі за допомогою енциклопедії

Нова енциклопедія вітчизняної культури «Ukraine. The Best», що вийде друком восени 2016 року, стане одним з інструментів популяризації України у світі.

Про це заявили автори проекту на презентації, що відбулась напередодні у Музеї Історії Києва. В офіційному привітанні від Міністерства Закордонних Справ України йдеться, що «проект достойно презентуватиме Україну у світі і без сумніву стане важливою складовою культурної дипломатії, основною метою якої є просування національних інтересів України за кордоном через культурні проекти і розвиток міжкультурної комунікації».

Героями енциклопедії «Ukraine. The Best. Культурний простір від А до Я» стали сучасних 120 діячів культури, серед яких: Ліна КостенкоСвятослав ВакарчукІван МарчукАндрій ХливнюкВалентин СильвестровДжамалаВладислав ЄркоАнатолій Криволап,Оксана ЗабужкоМарія БурмакаІван МалковичОлег СкрипкаКіра МуратоваРаду ПоклітаруДмитро ШуровКатерина Бабкіна та багато інших.

«Наш вибір героїв проекту «Ukraine. The Best» пояснювався простими принципами. Це люди, чия творчість і соціальна активність на сьогодні мають очевидне значення для країни. Ті, хто визначає образ сучасної української культури і продовжує творити її тут і зараз. Ті, хто має авторитет в суспільстві. Це ні в якому разі не рейтинг, ми розуміємо, що кожен може додати в них свої імена або виключити ті, які обрали ми. Але, по-перше, таке наше бачення культурного процесу в країні, а по-друге, проект «Ukraine. The Best» не закінчується на виході цієї енциклопедії. Новий час дарує нам нових героїв», - каже Юрій Комельков - автор і керівник проекту «Ukraine. The Best».

До виходу книжкового видання, у мережі з'явиться інтернет-портал, на основі матеріалів енциклопедії. Паралельно редакція проекту почне роботу над створенням його англомовної версії.

«Важлива і дуже корисна функція цього проекту і його презентації в Музеї історії Києва полягає, як мінімум, в тому, що представники різних сфер мистецтва побачили одне одного в обличчя і познайомилися. Художники тепер знають музикантів, музиканти - художників. Це те, чого нам всім не вистачає», - зазначила одна з героїнь енциклопедії вокалістка гурту «Крихітка» Олександра Кольцова.

Підтримку у виданні енциклопедії «Ukraine. The Best» здійснюють компанія SubaruУкраїна та народний депутат Ярослав Москаленко.

Над створенням енциклопедії «Ukraine. The Best» упродовж 2014-2015 років під керівництвом Костянтина Доніна працювала група редакторів інтернет-видання Cultprostir.ua та провідні акт-критики, серед яких: Сергій ВасильєвОлег Вергеліс,Дмитро ДесятерікКатерина Бабкіна та інші.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

NaviBand: Нам очень приятно, что в Украине нас так поддержали

Что побудило вас создать свою группу? Случайная встреча нас привела к тому, что мы решили попробовать сделать одну дуэтную песню "Абдымi мяне"....

Це може бути цікавим

Ученые назвали тип внешности, склонный к случайным связям

Ученые из университета Ниписсинга в Канаде установили, какой является внешность людей, наиболее склонных к случайным связям....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Трамп зробив гучну заяву на підтримку України

Президент США Дональд Трамп заявив, що необхідно встати на захист суверенітету держав всього світу – від України до Південно-Китайського моря....