Роскомнадзор поскаржився на помічницю Яроша

Усім доброго дня. Прошу поради, допомоги і якнайбільшого РОЗГОЛОСУ.

Схоже на те, що американська компанія Google, якій належить відеохостинг Youtube, перейшла у власність Російської Федерації. Бо з невідомих мені причин вона виконує вказівки Роскомнадзору - органу, який в РФ відповідає за цензуру в Інтернеті, і вимагає від автора Youtube-каналу, тобто мене, дотримуватись законодавства РФ, до якої де-юре я не маю жодного відношення.

Сьогодні зранку я отримала від Youtube листа наступного змісту (російською і англійською мовами):

"YouTube Legal Support legal@support.youtube.com кому: я

Добрый день,

Мы получили уведомление от Роскомнадзора (Федеральная служба по надзору в сфере связи, информационных технологий и массовых коммуникаций) о том, что контент на Вашем сайте нарушает Федеральный закон Российской Федерации № 139-ФЗ "О защите детей от информации, причиняющей вред их здоровью и развитию". Следующие URL с Вашего сайта были добавлены в запрещенный список материалов:

http://www.youtube.com/channel/UCYqLbZByHLd4TDHwZbq_8zA

Если Вы не удалите контент с Вашего сайта, компания Google может быть вынуждена заблокировать контент (вследствие уведомления Роскомнадзора и в соответствии с Российским законодательством).

С Уважением, Команда YouTube"

У перекладі: Росії не подобається мій канал, тому Google збирається його прикрити. Бо за посиланням - навіть не якесь конкретне відео, а весь мій канал.

Трохи цифр.

Дата реєстрації каналу: 5.05.2008 Кількість переглядів: 7 840 805 Кількість завантажених відео (99% яких ексклюзивні і зняті мною власноруч): 812 Кількість підписників: 9 994 Тематика каналу: протестні та інші громадські акції в Києві, правозахист (2008-2014), війна на Донбасі (2014-2016)

Це моя восьмилітня праця, яка, судячи з наведених цифр, таки потрібна людям.

За такою логікою, можна закрити, приміром, Youtube-акаунт будь-якого українського ЗМІ чи політичної сили - вони всі не дотримуються законодавства РФ або можуть бути в цьому звинувачені.

Що порадите робити?

читайте також: Олена Білозерська

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У США помер відомий музикант

У суботу, 23 вересня, в США помер американський соул-співак Чарльз Бредлі....

Це може бути цікавим

Український посол обурився підготовкою антиукраїнського заходу в Фінляндії

Фінський активіст Йоганн Бекман разом зі своїми прихильниками має намір провести міжнародну конференцію, цілю якої є поширення ідеї про визнання бойовиків "ДНР" я....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Волкер: США могут гарантировать Путину, что России станет хуже

Развертывание миротворческой миссии ООН на Донбассе может заставить российские войска покинуть Восток Украины....