Скільки в середньому живуть в Україні та в світі - дані ВООЗ

За останні двадцять років середня тривалість життя у світі зросла на 5 років. При цьому найпомітніші покращення показників спостерігаються в Африці, йдеться у звіті Всесвітньої організації охорони здоров’я, повідомляє Українська правда. Життя з посиланням на The Daily Mail.

Звіт має назву "Світова статистика охорони здоров'я: моніторинг показників здоров'я щодо цілей сталого розвитку". Його публікують щороку.

Середня очікувана тривалість життя у світі для дитини, яка народилася у 2015 році — 71 рік для жінки і 69 років — для чоловіка.

Фахівці ВООЗ стверджують, що тривалість життя збільшилася завдяки покращенню медичної допомоги для дітей та доступності ліків, у тому числі від малярії та ВІЛ.

Нині зафіксовано найшвидше зростання тривалості життя, починаючи з 1960 року.

Найнижча тривалість життя досі лишається у Сьєрра-Леоне — 49,3 року для чоловіків та 50,8 для жінок.

У Японії тим часом жінки доживають до 86,8 року, а чоловіки у Швейцарії до 81,3 року — це найкращі показники у світі. 

За даними ВООЗ, середня тривалість життя в Україні становить 71,3 року.

Звіт також вказує на рівень материнської смертності у світі. У 2015 році в Африці при пологах померли 195 тисяч жінок, тоді як у Європі таких випадків сталося лише 1800. Загалом у 29 країнах з високим рівнем доходів новонароджені можуть розраховувати на 80 років життя. Очікувана середня тривалість здорового життя у світі для народжених 2015 року – 63,1 року (64,6 для жінок та 61,5 для чоловіків). Звіт також стверджує, що Україна опинилася серед 36 країн з катастрофічними особистими витратами громадян на здоров'я (понад 25% від доходів домогосподарства). Статистика враховує захворюваність, рівень витрат на медицину та близько тисячі інших показників.2dc7cf2-musulmanka-selfi-protest-antyislamskiy6 У цьому списку також є Грузія, Росія, Франція, Гана, Болгарія, Латвія, Естонія, Уганда та решта. Однак автори звіту підкреслюють, що у деяких країнах є прогалини у статистиці, тож близько половини усіх смертей у світі врахувати не вдалося. Але лікар Маргарет Чан, генеральний директор ВООЗ, заявила, що наведені цифри презентують "великі успіхи" глобальної охорони здоров'я.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

​Свитолина передала свою ракетку на аукцион Благотворительного венского бала

Лучшая теннисистка Украины Элина Свитолина передала ракетку, которой она выиграла один из последних турниров, на аукцион Благотворительного венского бала в Киеве....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

В России мужчина убил гадалку после 20 лет сеансов

В российском городе Волгоград пенсионер убил гадалки, услугами которой он пользовался 20 лет....