«Одеський коровай» шукає захист у Саакашвілі

Сьогодні, 20 травня 2016 року, співробітники хлібозаводів «Одеського короваю» звернулися до губернатора Одеської області Михайлу Саакашвілі за захистом від можливого силового захоплення підприємства.

«Колектив «Одеського короваю» звертається до Вас з проханням взяти під особливий контроль ситуацію, яка складається навколо нашого підприємства. Ми стурбовані повторенням сценарію, який деякий час тому був реалізований на Слов'янському маслоекстракційному заводі, коли під приводом нібито повернення кредитних коштів «Ощадбанк» незаконно заволодів майном підприємства і передав його третім особам», – йдеться у зверненні до керівника Одеської області.

«В даний час у нас є обґрунтовані побоювання, що «Одеський коровай» чекає така ж доля. І «Сбербанк Росії», скориставшись відсутністю адекватної реакції влади на захоплення підприємств, які є гарантами продовольчої безпеки країни, і при потуранні, а часом – при підігруванні силових структур, може перейти до плану вже силового захоплення одеських хлібозаводів.

На жаль, сьогодні в Україні склалася загрозлива і жахлива ситуація з підприємствами аграрної, харчової та переробної галузей. Останні місяці вони в масовому порядку піддаються загрозам, бандитським «наїздам», захопленням, які паралізують їх роботу, ставлять під загрозу виконання зобов'язань підприємств перед партнерами і споживачами, створюють нездорову атмосферу в колективах.

Ми звертаємо Вашу увагу, що «Одеський коровай» є стратегічним підприємством, і від його роботи багато в чому залежить суспільно політична ситуація в Одеському регіоні».

Нагадаємо, що 20 квітня 2016 року Окружний адміністративний суду Києва визнав правоту ТОВ «ТК «Урожай» і правомірність його права власності на активи Слов'янського маслоекстракційного заводу, а також скасував рішення про реєстрацію права власності «Ощадбанку» на ці активи.

Однак вже 21 квітня Слов'янський МЕЗ піддався силовому захопленню групою озброєних осіб в камуфляжі, найнятих «Ощадбанком», після чого робота підприємства була заблокована, охорона Слов'янського екстракційного заводу, керівництво підприємства, а також робітники, які чинили опір нападаючим, примусово виселені з території і не допускаються до своїх робочих місць.

Більш ніж за місяць до силового захоплення підприємства, 17 березня 2016 року «Ощадбанк», не маючи на те законних підстав, уклав договір на оренду активів Слов'янського маслоекстракційного заводу з невідомим ТОВ «СФС Трейд», яке було засноване всього за рік до цього колишнім главою правління ПАТ «Креатив груп» Юрієм Давидовим і має статутний капітал у розмірі 1 000 грн. Вимоги повернути ситуацію зі Слов'янським маслоекстракційним заводом в законне русло, які вже неодноразово озвучували законні власники, представники трудового колективу, а також народні депутати України, «Ощадбанк» і нові управлінці активами підприємства з ТОВ «СФС Трейд» відкрито ігнорують.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Исследователи построят дороги, генерирующие электричество от трафика

Британские исследователи ищут самые современные материалы для строительства дорог и тротуаров, которые смогут генерировать электроэнергию....

Це може бути цікавим

Украина оштрафовала авиакомпании РФ почти на 3 млрд грн

Государственная авиационная служба (Госавиаслужба) Украины за период введения санкций против авиакомпаний, нарушивших воздушное пространство Украины, применила ....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть