Більшість в Раді спробує почепити Україні на шию окупований Донбас?

Ідею записати в нашу Конституцію, що окупація частини Донбасу - це "особливості самоврядування" нам з Вами, здається, вдалося заблокувати.

Але тепер Путін і провідники його впливу в Україні - олігархи на чолі з Петром Порошенком - готуються провести голосами клептократичної більшості в Парламенті закон про вибори в Донецьку та Луганську.

Там можуть бути слова про поліцейську місію ОБСЄ, про необхідність відновлення роботи українських партій та медіа, про виведення військ. Насправді Путіну потрібний будь-який папірець, щоб легітимізувати введення в Україну "троянського коня" - трьох мільйонів зазомбованих громадян "ДНР-ЛНР" з підготовленими "політичними представниками", "суддями" та "народною міліцією".

Тоді в Україні справді розпочнеться громадянська війна. Що і потрібно агресору, який тоді зможе сказати Заходу "я ж вам говорив, до чого тут я, Україна нездатна бути державою, там репресують російськомовне населення".

На жаль, зараз проведення таких "виборів" підтримують адміністрація Барака Обами, канцлер Ангела Меркель та Президент Франсуа Олланд. Американському Президенту в січні складати повноваження і йому легше оголосити, що "проблема України" вирішена "мирним шляхом". В Берліні і Парижі - величезний тиск російських агентів впливу, які активують місцевий бізнес, якому вигідно скасування санкцій проти Росії і відновлення торгів.

До того ж наш Президент демонструє всьому світу, що він сам за цей варіант, що він нездатний воювати проти Путіна і що його ім'я, як і назва України все більше знову асоціюється в світі з корупцією, з чим чого жоден західний політик не хоче стояти поруч.

За нашими оцінками, клептократична більшість в Раді спробує проголосувати за такі "вибори" раптово і миттєво, як призначила Генпрокурора. Статися це може у будь-який день до завершення голосувань в середині липня.

Зупинити це можливо лише нашими з Вами активними діями. Можливо, задля відведення такою смертельної для держави загрози доведеться всім заходити в Парламент.

Мобілізуватися треба бути швидко. Тому депутати Самопомочі найближчими тижнями будуть в усіх можливих місцях пояснювати таку загрозу і важливість допомоги громадян.

І сьогоднішня традиційна зустріч в Києві з активістами та симпатиками Самопомочі теж буде присвячені загрозі імплементації "мирних Мінських угод".

автор: Єгор Соболєв

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

На Львівщині 12-річна дівчинка народила дитину

Поліція Львівщини відкрила кримінальне провадження щодо батька дитини, яку народила 12-річна школярка....

Це може бути цікавим

Голубое платье как основа женственного образа

Онлайн-магазин женской одежды Стилесити предлагает широкий выбор различных нарядов, обуви и аксессуаров, которые имеют идеальное соотношение в плане цены, качест....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

В Париже появится небоскреб, «переворачивающий» город

Последней разработкой известной архитектурной фирмы MAD Architects является небоскреб Mirage....