Кияни обурюються через нахабство Київхлібу

ПАТ "Київхліб", на який не один раз скаржились місцеві жителі, продовжує знищувати міські газони, ставлячи на них свої кіоски.

Так, черговий великий МАФ уночі 19 травня з’явився на газоні прибудинкової території по вулиці Харківське шосе, 12, пише Українська правда. Київ.

"Моєму обуренню немає меж! Не раз вже обіцяли, що не буде цих кіосків на газоні. Прокидаюсь вранці – тут просто під вікнами оце одоробло! Кіоск привезли вночі, ймовірно, щоб мешканці не завадили поставити його на газоні", - обурився місцевий житель Костянтин.

"Думаю, що ще зробили на прохання алкоголіків, щоб їм дешевше закуску купувати: бо у 20 метрах від цього кіоска – дві наливайки, де п’ють від самого ранку", - додав він.

Водночас, за словами Костянтина, менше, ніж у ста метрах від кіоска, який поставили на газон, є невеликий заасфальтований майданчик, де щоденно збирається маленький ринок. Раніше там були МАФи, наразі їх прибрали, ймовірно, через відсутність договорів.

Народний депутат, радник мера з питань благоустрою Дмитро Білоцерковец у свою чергу наголосив, що ставити кіоски на газоні не правильно.

"Я зараз звернусь до вашого мажоритарного депутата, бо цими питаннями він займається, якщо є місце, куди можна переставити кіоск з газону, то це питання можна вирішити за 2 дні", - сказав Білоцерковець.

Мажоритарник від 53-го округу Дніпровського району Олександр Міщенко відзначив, що кіоск встановили на прохання мешканців.

"Так, я займався цим питанням, бо кіоск соціального хліба просили мешканці. МАФ мали встановити – правда, не знаю, де саме, бо ці точки район пропонує і показує. Але стояти на газоні він не може – це неправильно!", - наголосив депутат.

bb1caa1-maf4Він пообіцяв взяти це питання під особистий контроль.

"Я візьму це питання під контроль, щоб зробити так, щоб кіоск і не заважав нікому і не стояв ні в якому разі на зеленій зоні. Якщо уже є таке місце, куди можна його переставити, то це питання вирішиться. Не миттєво, але за 3-4 це питання врегулюємо", - пообіцяв Міщенко.

Водночас, як повідомила згодом помічник Міщенка Льоля Розбицька, перенести кіоск на майданчик, де риночок, не можливо – через лінію електропередач.

"Це єдине місце, де можна його поставити. Ми пропонували багато місць, але там комунікації, там лінія електропередач. Перенести на ту сторону не можна. Бо це буде порушення, як на мене, то поставити на траві – менше порушення, ніж на комунікаціях", - сказала Розбицька.

За її словами, про цей кіоск просили багато мешканців району.

"Може, не з будинку 12, але з інших будинків, у нас багато підписів. Перенести кіоск не можна, можна лише прибрати, але чи краще це буде для тих пенсіонерів, які про нього просили", - сказала Розбицька.

Вона висловила припущення, що, можливо, згодом мешканці звикнуться з кіоском під вікнами.

"А в "Київхлібі" нам обіцяли, що там урани встановлять, що слідкуватимуть за порядком", - підсумувала Розбицька.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

Вашингтон загнал президента России в угол

И приводит мнение одного из экспертов: «Если эти компании [Фейсбук, Гугл, Твиттер] утверждают, что они нейтральны, как любая телефонная компания или электрическая к....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

У Мінську домовилися про відкриття заблокованого КПВВ Золоте - Геращенко

-Мінськ. З конструктиву - КПВВ " Золоте" завдяки нашим вимогам , нарешті, днями буде відкрите....