Український Піросмані повернувся з Гімалаїв і представляє свою першу в житті персональну виставку

Сьогодні у Києві в галереї «Митець», вул. Велика Васильківська (Червоноармійська),12 відкрилась унікальна виставка київського художника Ярослава Стеценка.

Ім`я київського художника Ярослава Стеценка мало що може сказати поціновувачам сучасного мистецтва. Проте його творчий шлях демонструє надзвичайну магію творчого натхнення, що змінює долі та спонукає до пошуку власного покликання.

Вже у дорослому віці, відкривши в собі потяг до живопису, Ярослав поклав на вівтар свого захоплення кар`єрну та соціальну стабільність. Продавши бізнес - успішне кафе в столиці, він, як колись у XIX столітті його знаменитий грузинський колега, художник-примітивіст Ніко Піросмані,  облишив буденні справи  та поринув у примхливий світ почуттів, образів, у світ пошуку сенсу існування.

Звільнившись від тягаря повсякдення, Ярослав поїхав в загадкову Індію, кілька тижнів подорожував країною, виправдовував на міцність  свої переконання, шукав нового змісту буття. Дійшов у своїх блуканнях аж до самих величних Гімалаїв.  Урешті-решт зрозумів, що обрання життєвого шляху це не випадковість, а тонкий процес, який повинен йти від самої глибини серця і душі. Повернувшись в Україну оновленим та мудрішим, Ярослав вирішив повністю присвятити себе малюванню.

«Мій живопис можна охарактеризувати, як новий, свіжий, неупереджений, непередбачуваний та незіпсований погляд на сучасне мистецтво і на те, яким воно може бути», - пише в своєму буклеті Ярослав Стеценко. І він не перебільшує - дійсно в його роботах кожен може знайти щось своє, потаємне й подекуди вони чимось нагадують по духу картини легендарного Піросмані.

 Якщо у вашому серці не заіржавіли струни невимушеного сприйняття навколишнього світу, якщо ви романтик та здатні відчувати поезію життя – вас неодмінно зацікавить мистецтво Ярослава.  Дещо наївне, подекуди беззахисне, але надзвичайно щире та глибоке у прагненні бачити світ добрішим, дотепнішим, різнобарвним…

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Дніпро на межі: Чому посередині головної річки країни можна гуляти по коліно у воді

Прогулянка по коліно у воді посередині Дніпра в Києві стала реальністю....

Це може бути цікавим

Ветеранам АТО выделили землю на свалке Киевщины

Ветеранам АТО из Киевского гарнизона выделили земельные участки на свалке....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Луценко лично подписал обновленное подозрение Довгому

Генеральный прокурор Юрий Луценко лично подписал сообщение о подозрении народному депутату Олесю Довгому ("Воля народа")....