Сумські лікарі, які чотири місяці працюють без зарплат, оголосили голодування

\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'
\r\n

У місті Ромни Сумської області лікарі лінійної поліклініки місцевої станції СТГО «Південна залізниця», яку планують закрити, зранку пiд мiськрадою розпочали попереджувальне голодування, яке триватиме до 18:00.

\r\n

Як розповів головний лікар поліклініки Володимир Зіньков, представники місцевої влади відмовились від спілкування з протестувальниками та журналістами. Втім, мера міста випадково побачили під час того, як він намагався піти з міськради через чорний вихід та провели на акцію.

\r\n

- Однак порозуміння не відбулося. Міська влада відмовляється виконати навіть наші мінімальні вимоги, - каже Володимир Зіньков.

\r\n

За його словами, вони полягають у тому, щоб персонал у разі реорганізації скоротили згідно чинного законодавства з вихідною допомогою та наданням іншого місця роботи. Наразі ж лікарів намагаються підштовхнути до звільнення за власним бажанням без конкретних пропозицій щодо подальшого працевлаштування. Програмою максимум же для лікарів, як раніше повідомляли активісти Соціального руху, є приєднання поліклініки до району та дозвіл на використання матеріально-технічної бази на благо громади.

\r\n

Окрім того, лікарі вже чотири місяці не отримують зарплати через виключення з мережі фінансування. При цьому міська влада виплачувати гроші відмовляється.

\r\n

- Вони на папері реорганізували поліклініку, але по факту ми працюємо, приймаємо пацієнтів. Поліклініка є в реєстрі, є ліцензія, печатка дійсна, - каже лікар.

\r\n

За словами Володимира Зінькова, в ході акції перед міськрадою також працює терапевт, який дає рекомендації всім бажаючим. Загалом у голодуванні приймають участь 35 медпрацівників. Якщо діалогу з міською владою не відбудеться, то вони обіцяють у понеділок продовжити голодування та перекрити дорогу біля міськради. Не виключають лікарі і проведення акції у Києві. Як відомо, вони вже приймали участь у столичному профспілковому протесті наприкінці квітня. Тоді їм вдалося поспілкуватись з першим віце-прем’єром В’ячеславом Кириленком, однак результатів переговори не принесли.

\r\nhttps://youtu.be/wit6ylWkpSg\r\n

Читайте також: На Сумщині лікарі протестують проти ліквідації поліклініки

\r\n 

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Медична реформа: стало відомо, яким лікарям загрожує втрата роботи

Прийнята в Україні медична реформа дозволить лікарям заробляти набагато більше, ніж зараз, але й загрожує втратою роботи для непрофесіоналів....

Це може бути цікавим

Стало відомо про новий візит Волкера в Україну

Спеціальний представник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер прибуде в нашу країну 27 жовтня....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Біля Ради 200 мітингувальників зібрали віче і оголосили ультиматум Порошенку

У наметовому містечку розпочалося віче, на якому присутні мешканці містечка та пересічні громадяни....