Три відповіді для неофітів «вільної економічної зони ДНР-ЛНР»

Три відповіді для неофітів «Вільної економічної зони ДНР-ЛНР». -------- Поважаю Георгія Туку за те, що шукає, перш за все державний інтерес. За те що готовий підтримувати дискусію. Хоч ми і мислимо в різних системах координат. Кричати "Тука - Зрадник" точно не буду:) Але і погодиться з запропонованим аргументами не можу. --------- «1. Вводні дані: Украіна перерахувала на територію ОРДЛО більше 30 млрд грн. Питання: хто виграє від того, коли на ці кошти будуть купуватись не українські товари, а товари агресора?»

Відповідь: Від цього виграли б 1,5-2 млн біженців, якщо б отримали ці гроші для влаштування життя в Україні. 15-20 тыс. грн. на людину – відчутна допомога. І пішли б купувати українські товари, або європейські, або будь-які, окрім російських, якщо Україна заборонить ввезення російських товарів.

«2. Вводні дані: можливо для вас є таємницею, але в багатьох випадках атаки орків на великі підприємства з метою захоплення відбивали самі працівники цих підприємств, які отримують заробітну плату з України (сплачуючи всі податки в наш бюджет, в тому числі - військовий збір і в пенсійний фонд). Питання: чи будуть ці тисячі працівників відстоювати ці підприємства, якщо Україна припинть виплати?»

Відповідь: Не будуть – то й не треба. Натомість вони будуть вимагати робочих місць та заробітної плати від захарченків-плотніцких. А якщо допомога при виїзді в Україну складатиме 15-20 тис. грн, які ми візьмемо у питанні 1 – то вони подумають що не така вже погана ідея виїхати з цього дурдому.

«3. Вводні дані: лише в "УкрЗалізниці" на території ОРДЛО працює більше 20 000 робітникві. Питання: куди подадуться ці люди в разі втрати роботи? Яка кількість з них від безвиходу піде в "народну міліцію"? Яка вірогідність того, що вчорашній машиніст, охороняючий блок-пост, здуру не пальне в нашого бійця?»

Відповідь: З такою логікою потрібно всім без виключення жителям окупованих територій призначити пожиттєве грошове утримання, а то раптом вони від безвиходу підуть в «народну міліцію» або пальнуть в нашого бійця. ------------ Законопроект 2593 "Про тимчасово окуповану територію України" дає реальну альтернативу Мінськими угодам. Нам потрібна ця тимчасова "Китайська стіна" поки ми не окрепнем, не розберемося з корупцією, не піднімемо рівень життя і не зможемо проводити незалежну зовнішню політику.

автор: Семен Семенченко

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Україні пояснили, як Крим і Донбас повільно пожирають Росію

Окупований Крим і ОРДЛО повільно пожирають всю Росію....

Це може бути цікавим

У Німеччині виявили фрагмент Біблії Гутенберга

У Державній бібліотеці Аугсбурга (Німеччина) виявили цінний зразок книги першодрукаря Йоганна Гутенберга....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Российская пенсионерка обратилась к Путину и получила штраф в несколько тысяч

В российском Томске пенсионерка Римма Круц приняла участие в записи 40-секундного видеообращения к президенту страны Владимиру Путину....