Британський полковник реалістично оцінив бойову ефективність Збройних сил України (ВІДЕО)

Глен Грант – колишній британський військовий, викладач Ризької бізнес школи, реаліснично оцінив бойову підготовку Збройних сил, їх переваги та вади.

Основні тези

Українська армія характеризується мужністю та лідерством - але їй бракує тренованості.

Більшість людей на лінії фронту дуже погано підготовлені.

Тренування та підготовка українських вояків надто короткі - півтора місяці замість п’яти-шсти місяців у Британії. Там спочатку вчать бути солдатом, потім діяти в рамках маленького підрозділу, потім - в рамках великого підрозділу.

В Україні нефункціональна система мобілізації. Мобілізація має бути постійна - бригада або дві на місяць, а не "всі за раз, коли тривога". Тільки постійністю можна забезпечити постійну підготовку.

Ніколи не вистачить інструкторів щоб навчити всіх мобілізованих, якщо мобілізовують лише в разі тривоги. У випадку ж постійного потоку інструктори використовувались би по колу.

Якість ведення бойових дій хороша як для 1914 року. В деяких підрозділів - на рівні другої світової війни.

В Укаїні надто багато генералів та полковників порівняно з західними арміями.

Найкращий вік для ведення власне бойових операцій - 25-35 років. Старші офіцери більше підходять для довгострокового планування.

Якщо ви не матимете бажання прагнути до змін - змін не буде. Не можна консервувати ситуацію, виправдовуючі це війною.

Якщо щось не працює так продуктивно, як повинно - навіщо продовжувати це робити?

На Заході генерали не приймають рішення. Вони вимагають цього від майорів. Головне завдання генерала - підібрати хороших майорів.

На лінії фронту українська армія працює добре, але за лінією фронту - ні.

Чи перестали військові бути залежними від волонтерів за два роки? На жаль, ні. Держава досі не забезпечує солдатів усім необхідним.

В системі існують люди, які не хочуть перемоги, бо якщо б вони хотіли б перемоги - то змінювали б себе.

Якщо хочете повернути Крим - треба прийняти рішення, що ви хочете його повернути. А потім готуватись до цього у військовому, політичному та фінансовому плані.

Російські сили в Криму обмежено боєготові. Якщо вони будуть атаковані зненацька, з двох-трьох напрямків, то їм доведеться важко. Крим не те місце, куди не можна дістатись.

Як довго Росія може протриматись? Довго. В Росії багато грошей. І її керівництво не хвилюють долі людей.

Чи може Україна увійти в НАТО? Якщо ви почнете вимагати європейських способів роботи від свого уряду - ви це отримаєте. Слід прибрати вертикальне управління і запровадити багаторівневе.

Якщо ж Україна продовжуватимете опиратись реформам - фінанси підуть туди, де вони ефективніші.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Стало відомо, скільки коштує відкупитися винуватцям ДТП в Україні

Всього 2 000 доларів буде коштувати відкупитися в Україні від покарання за ДТП, розповіла директор юридичної компанії "Прима Лідер Груп" Діна Дрижакова....

Це може бути цікавим

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Український співак шокував скандальною заявою про війну на Донбасі

Ураїнський співак Віталій Козловський заявив, що Росію назвати агресором складно, тому що там живе багато хороших людей....